Büyü hakkinda yardim

Yasin 09

Yeni Üye
Herkeze merhabalar. uzun süredir formu takip ediyorum gercekden cok güzel bir site. Kayit olmak bugüne nasip oldu. Benim sorunum 4 yil önce evimde buzdolabin altinda sabun üstünde ineler sapliydi . Internetden yapdigim arastirmalarda büyü olduğunu anladim . Ve evin cesitli yerlerinde kirmizi kisa ipler buldum . Meyer onlarda büyümüs. Önceleri bu olayi fazla önemsemedim. Hayatimda hersey ters gitmeye basladi bütün aksilikler beni bulmaya basladi. Eskiden cok caliskan biriydim. Simdi gözümü uykudan acamiyorum. Vücudumun heryeri agriyo kan testi yaptirdim hic bir sey yok . Esiminde durumu ayni .kismetim inanilmayacak kadar kapali. Arkadaslarim bile kismetimin kapali oldugunu anladi . Bu sorunlari herkezede acamiyorsun. Netden arastirma yaparken bu siteyi buldum . Ne yapmaliyim . Her hocayada güven olmuyor. Para icin yapanlardan uzak duruyorum. Zaten hic param yok kirami bile zor ödüyorum. Dürüs ve para almayan ilim sahibi bir hoca önere bilirmisiniz . Yada ne yapmaliyim.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
uçmuş ustaya güven yardımcı olur

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sabun üstündeki iğneler kesin büyü, sabun eridikçe sağlığın bozulur, ölüme dahi götürür Allah muhafaza. Bunu yapanlar cehennemliktir. Çaresini ilim sahibi hocalar bilir. Bu işlerden az çok anlayan bi tanıdığım var, yarın danışayım inşallah çözebilirim derse burdan sana yardımcı olmaya çalışırım.

ipek yolu

Aktif Üye
Gecmis olsun kardesim buyu cozdum okudum ufledim diyenlere inanma gecici rahatlaman olur mutlaka icmen icin su ve banyo icin su vermeli ve banyodan bir ay sonrada tekrar bakmali buyu cozulur uc harfliler uzerinde kalir dikkat et

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İlk yardim benden gelsin insallah...

İNANMA. Yani sana yapildigini soyledigin buyuye inanma.

Buyu vardir, inkari mumkun degil...
Ehli yok denecek azdir, kalmamistir.
Yapanlar para muptelasi serefsizlerdir.
Bunlarin imani tehlikededir zaten.

Amma sen sadece sana yapilan bu buyuye inanma. İnanmaya basladigin icin kapiyi actin, simdi herseyi ona baglamaya basladin Dustugun yerden kalk. Ablamizda inanmasin.
Kesinlikle kafaniza taktigunuz hersey duzelmeye baslayacak.

Yastiginizin icinde bulsanizda inanmayin, onem vermeyin. Evde kafaniza takilan buldugunuz herseyi YAKMAYİN, gomun yeterlidir. Gomerkende Fatiha, ihlas ve felak nas surelerini okuyun yeterlidir. Gomdugunuz yer ayak alti olmasin yeter.

En az 2 sene evinize misafir geldiginde haremlik-selamlik uygulayiniz.

Eve giris kapisinin ustune de EUZU BESMELE levhasi takiniz.

Ablam wc - banyo ve mutfak temizliginde sirkeli su kullansin yada en son sirkeli suya batirilmis bez ile silsin.

Ne zaman iciniz daralsa; agizinizi kapatin, dilinizi damaga yapistirin, dİliniz hic oynamadan ALLAH ALLAH Deyin 5-6 dakika.
Sanki bunu kalbiniz soyluyor, boyle dusunun.
Cok rahatlarsiniz.
Cincon hocalara kesinlikle gitmeyin.
Para alip bakanlar sizin daha fazla rahatsizlasmaniza sebep olurlar.
Onun yanina gidince rahatlarsiniz 1 hafta devam eder, sonra tekrar rahatsizlik baslar.
Tekrar gider para verirsin. Carki boyle cevirirler.

Kafanizda, size bunu yapanla alakali bircok isim dolasmaktadir. Onlarin hicbiri degil. Hepsini listeden silin, kimse kalmasin. Hepsi masum, zan ve iftiradan kurtulun.

Ve unutmayin;
Allah cc musade etmedigi muddetce kimse size bir zarar vermez.

Daha once namaz kiliyor sonradan namazi biraktiysaniz, muhakkak hemen baslayiniz.
Bu ihmal edilemez, cok onemlidir.

Evde otururken, televizyon izlerken muhakkak esinizle yan yana oturun. Ayri ayri kanepelerde oturmayin, imkan nispetinde.
Gunde en az 3-5/kez elele tutusun, gozgoze bakisin. ( Kimseye garip gelmesin, hepimiz bunu yapmaliyiz.
Hadisi Serif:
Kari koca elele tutusur, gozgoze bakisirlarsa, elleri birbirinden ayrilincaya kadar Allahu Teala yapraklarin agactan dokuldugu gibi onlarin gunahlarini doker. )

Bu hadisin tefsirini yazmiyorum, isteyen kaynaklardan bakabilir. Yapin, hayatiniz cok degisecektir. Esi garipseyen bu hadisi serifi soylesin yeter.

Gecmis olsun.
Allah cc sifa ihsan eylesin. Amin.

man_correct

Bilgili Üye
Temiz bir abdest al 2 rekat namaz kıl Alemlerin Rab.bine Sigin yardım dile o büyüyü kabul eden odur.onu bozmayada ancak onun gücü yeter.Derin düşün anlatmak istedigimi daha iyi anlarsın.

eski

Editör
Geçmiş olsun.
Tebdili mekanda hayr vardır.
Evinizi acil değiştirin kardeşim...
Bir dönem taşınacağınız eve misafir kabul etmeyin. (yakın akrabalar dahil). Kötü niyetli olan ısrarla gelmek isteyecektir.
hoca tercihini adı şanı duyulmamış sadece eşine dostuna yardımcı olan kişilerden yana kullanın.

anmer

Member
merhaba yasin abi abi teslim olma bu düşünceye reddet hayatında küçük değişiklikler yap hayırda şerde allah"tandır "gerisi boş " bulursamkader25 "abi nin tavsiyeleri çok değerli sağolsun " ibrahim aleyhisselam gibi düşün teslim olma sadece "allah şifa versin selamlar

Yasin 09

Yeni Üye
Hepninizden allah razi olsun. Özellikle bulursamkader25 usta emek verip uzunca bir yazi yazmissiniz .elinize kolunuza salik nasihatlariniz kulagima küpe olucak.