• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Büyük kayanın altında kanal ve giriş kapısı yanında kolsuz koltuk

Calvin

Engellendi
Büyük kayanın toprak ile birleşim yerinde toprağın içine yatay giden kanal .Kayanın kanal tarafında giriş kapak ( gözle çok net görülüyor resimdeki gibi ) Büyük kayanın yanında kolsuz koltuk toprağını biz temizledik

Ekli dosyalar

deli firat

DOĞACI
Moderatör
Kardeş fotoların yetersiz ikinci fotoda birşeyler var gibi ama emin olmak için o kayaları zarar vermeden yusunlardan temizle bir daha çek yakın uzak fotoları selametlen

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Nedir bu filmi ben file benzetdim [MENTION=10195]Calvin[/MENTION] yukardaki işareti inceledinizmi . Tespit güzel öğrenmek istediğiniz nedir.

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
nedir bu filmi ben file benzetdim @calvin yukardaki işareti inceledinizmi . Tespit güzel öğrenmek istediğiniz nedir.
-s.a.üstad doğru dersin bu bir fil gölge döştüğü için fazla görünmiyor .

Saygilar ve sevgiler.

Calvin

Engellendi
Bu bölgede fil olmaz çünkü karadeniz.koltuka benzetmemiz sizce dogrumudur

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Bu bölgede fil olmaz çünkü karadeniz.koltuka benzetmemiz sizce dogrumudur
S.a değerli kardeşim, o bölgede şu olmaz bu bölgede bu olmazla olmaz bu işler. Karadeniz'de deve de olmaz ama şu ana kadar bir çok konusu açılmış forumda. Deve çöl hayvanıdır burada yaşamaz deyip konuyu kapatmak mı gerekir. İşaret file benzeyebilir bunun fil olup olmadığını yeni resimler çekerek göstermen lazım. Sadece koltuk için yorum istiyorum diyorsan önünü ve arkasını 100 metreye kadar resimleyip yükler misin? Bu resimler ile net bir şey söylemek doğru olmaz. Hayırlı forumlar

Calvin

Engellendi
Koltuk gibi görünen taşın önünden bir müjde alındı devamı için yorum ne olabilir

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Koltuk gibi görünen taşın önünden bir müjde alındı devamı için yorum ne olabilir
Oturak tasina otur.
3 km.ye kadar sana bir mezari gosterecek.
O mezari bul.
Oturunca o tasa, goz o mezari gormesi lazim.
Gormuyorsa, sirt istikametinde cok yakindadir.
Kolay Gelsin.

Pscyhe

Engellendi
Koltuk tasi dediginiz tasinnustunde ve yandaki kayada isaretler var gibi.aslinda temizlenip yeniden yuklense daha guzel olur gibime geliyor..son resimdeki alan kapama gibi duruyor orayi yokladiniz mi acaba.bi kontrol edin derim