Buyuk kayanin altindaki hazine

r6m6z6n

Yeni Üye
S.a bundan 10 yil oncesine yakin ben koydeyken babam bi arkadasini getirdi.adam hoca miydi neydi bilmiyorum ve babamla odada konusurken beni cagirdi.adam elleriyle gözlerimi kapatti sonra dua okudu adam elini cekti ne görüyorsun dedi ve baktim baktim az daha baktim duvar goruyom dedim adam dedi bu cocugun kafasi baska yerde ve az daha yasi buyuk olan biri lazm dedi ve abimi cagirdilar ayni islemi yapti abim kendinden gecti duvara bakti dedi bi kaya var o kayayi biliyorum ve altinda kazan doolusu altin var ve etrafinda kadinlar kuran okuyo baslarinda da hoca duruyo dedi.sonra baska duayla kendine getirdi ve burnu kaniyodu.abim hala der o kayayi unutamiyorum hala cok net hatırlıyorum altindakini ve kuran okuyan kadinlari.ben gecen sene koye gittim ve saglam olan altin cubuklari o kayaya tutturdum direk kayanin dibini çekti.kafam cok karisti bu tilsimli olabilir mi yada adamin yaptiklari gerçek olabilir mi.cesaret edemedim hic dokunmadim ama kayanin alti bosluk bi insan surunerek icine girebilir.görüşleriniz nedir acaba

Kristof34

DogacıyıZ
Hocanın yaptığı uygulama gerçek olabilir. Ancak o kayanın altında adam sürünecek boşluk varsa geçmiş olsun.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bence orayı boşaltmış olabilirler..

mavikorku

Moderatör
Moderatör
baban hocayı cagırdı ve hoca okudu anlattı abiniz ve babanız hiç birşy yok gibi hoca ile ayrıldı ve kaldı olay orada? Ya babanızın size gizli bir mirası var yada hoca ihya oldu :D

r6m6z6n

Yeni Üye
Beyler o taşın alti hep o sekilde abim gördüğü zaman da obsekildeydi ve tas evimizin 20 mt kadar alanda ve altina girmek cesaret ister taş dusecek gibi duruyo.cok fazla köylü gelip geciyo hemde cok yer var bizde babam digerleriyle ilgileniyo :)

Son düzenleme:

r6m6z6n

Yeni Üye
Babam hocayi daha sonra tekrar aradi uzun bi sure sonra.benim paylastigim mezar stelleri vardi o taslar hakkinda adam dedi siz papaz mezarina denk gelmissniz ama malı orada degil ve yerinide tarif etti ama yer baskasinin oldugu icin dokunamiyoz oraya da cunku buyuk bi çakıl yigma var hoca bilmedigi halde orayi tarif etti onun altinda dedi

Kristof34

DogacıyıZ
İyide bu hocanın da tarif ettiği her yer sakat. Yokmu rahat olan bir yer

mavikorku

Moderatör
Moderatör
hocaya biraz pay verin madem öyle biliyor görüyor konusuyorsa eğer öyle bir şeyse tövbe haşa peygamberliğinide ilan etsin

r6m6z6n

Yeni Üye
Hoca nasil biliyo anlamiyorum ama adamin dedigi yere kac makine tutuldu hepsi de sinyal veriyo.hoca babamin arkadasi ama guvenmiyo babam cunku hocanin dedigi cakilin az ust tarafindda da bi çakıl vardi cakildaki taslar ufak ufak hep adamlar yigma yapmis cakili babam arkadaslariyla oraya girismisler cakilin dibine girmisler adamlar demis ya eve gitte bize saglam bi kurek getir demisler babamda eve gitmis ev 45 dklik yolda babam geri gelmis bi bakmis ayni küp oyugu gibi bi oyuk varmis ve adamlar yokmus babam anlamis ki malı almis serefsizler o yuzden tek takiliyo

NURUM52

Moderatör
Moderatör
Yer sahibi ile anlaşmaya gidin madem hocaya çok guveniyorsunuz konuşun adamla biz senin yersen supeleniyoruz buraya bakalim birlikte demek bu kadar zormu kim hayır der böyle şeye