Büyük ÜstaD kate ablamız...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Değerli doğa severler hobi olarak ilgilendiğimiz.bu kültürel tabiat varlıklarının. Tespiti. Ve anlamları için. Bulunmaz. Bir nimet sunan. Ayrıca kendisi tespitlerini ve keşiflerinin. Paylaşılmış öykülerini. Kitap okumaya vakti olan ve seven. Arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim... İndiana johones. Bile. Ondan. İlham almıştır..... KATE CLOW.. LİKYA YOLU. 1999.DA.türkçeye çevrilmiştir..

Mushap

Editör
İnternetten alis veris yapmiyorum kitapcidan siparis verdim .iceriginede internetten biraz baktim gelince tamamini okurum insaallah.birde isaretler ile ilgili kitap edinmelimiyim ne kadar dogrudur icerigi konularda vardi cihaz satan firmalar in mis bu turdeki kitaplar.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Değerli doğa severler hobi olarak ilgilendiğimiz.bu kültürel tabiat varlıklarının. Tespiti. Ve anlamları için. Bulunmaz. Bir nimet sunan. Ayrıca kendisi tespitlerini ve keşiflerinin. Paylaşılmış öykülerini. Kitap okumaya vakti olan ve seven. Arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim... İndiana johones. Bile. Ondan. İlham almıştır..... KATE CLOW.. LİKYA YOLU. 1999.DA.türkçeye çevrilmiştir..
Ömür biter yol bitmez.

KULT

Aktif Üye
İnternetten alis veris yapmiyorum kitapcidan siparis verdim .iceriginede internetten biraz baktim gelince tamamini okurum insaallah.birde isaretler ile ilgili kitap edinmelimiyim ne kadar dogrudur icerigi konularda vardi cihaz satan firmalar in mis bu turdeki kitaplar.
İşaretlerle ilgili olarak kartalgöz kitabını tek geçerim.

Mal bulanındır

Ömür biter yol bitmez.
Dusunsene paylastigin haritadaki yoldan dedektorle 6 ay yuruyomusun tektek ile buldugun tum paralari yolun sonunda seni ispitliyolarmis.adamin ne zoruna guder deemi ustam O geldi direk aklima

Mal bulanındır

Ben çok muzipimdir..
Bu resimle..A= būlbul dikenli gulden vazgecmez..B= yollar dikenli ve mesakkatlidir..C= kopek mok yemekten vazgecmez..D= deveye diken gerek..
Şıklari aklima geldi .bakalim anketimizin sonucu ne olcak

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
B= yollar dikenli ve mesakkatlidir..

Sikkelerle ( ? ) dikenli yollardan geçerken batan dikenler acı vermez umursamazsın bile sikkenin sıcaklığından ama yolun sonunda piyona kurban gidersen dikenin üstüne oturmuş gibi olmazmı insan.?