• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Çalşırken görünen boğa

tncysmn

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar. Gecen gün boşluk bulucu devreyle araziye çıktık. Köyün yanında hakim bi tepe. Tepenin Etekleri tarla ve tepede 10 15 çam var çok eski sayılabilecek ihtiyar çam ağaçları. Biz tepeye doğru ilerlerken yanımdaki arkdaş bana 15 sene önce gecen bi olayı anlattı.köylümüz iki kişi buraya çıkmış ve bi çam ağacının 2 metre yanında çalşmaya başlamşlar 1 metre inmişler bunlara bi boğa görünmüş gözleri yumruk büyüklüğünde. Bunları köye kadar kovalamş zaten nasıl kaçtıklarını falan bilmiyolar. Bunlar iki kardeşti biri tarktörün altında kaldı rahmetli oldu ama sağ olan halen anlatıyo.neyse ben devreyi tepeye biraz mesafeye kurdum başladım aramaya. Beni o çalıştıkları yere kadar götürdü ister istemez huzursuz oldum ve şaşırdım. Halen çukur ama zamanla araziye uymuş. Bi ara çamlardan bi çatırtılar bi sesler geldi oralı olmadık zaten arazide okurum devamlı. Biraz kurcaladık 1.5 metre varyok çok yumuşak bi toprak vardı ama ondan sonrası çok sert bi çakıl var şiş eğiliyo imkanı yok gitmiyo şimdi o çakıla bakcaz. Bu arada o tepenin eteğindeki bi tarlada hep gariban mezarları çıkar diyorum eteklerde garibanlar o tepede de büyük patron mu yatarki

D

deniz_efe

Guest
Kafanızda şartlanma ile gitmeyin bir yere.
Hele ki böylesi düşünceler içinde hava karardıktan sonra asla gitmeyin.
Etrafta küçük de olsa antik yerleşme varsa tepede büyük patron olabilir,
yoksa ihtimal düşük.

tncysmn

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çubuklar için sıkıntı yok beyin gücüyle gitmiyo bu devre sayesinde mecbur.gece.gitmemz lazım.burası zaten eski yerleşim yeri ören yeri.

D

deniz_efe

Guest
Çubuklar için sıkıntı yok beyin gücüyle gitmiyo bu devre sayesinde mecbur.gece.gitmemz lazım.burası zaten eski yerleşim yeri ören yeri.
O konuya yorum yapmıyorum, takdir senin.
Sağlam kafa git sağlam kafa dönersin inşallah diyelim o zaman ...

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Geceler cinlerin hayatıdır gündüzüdür.
Onlarda biz insanlar gibi topluluklar halinde belli bölgelerde yaşar dolaşırlar.
Bu bahsi geçen bölgede de onların yaşadıgı veya dolaştıgı yerlerden ise bir takım rahatsızlıklar,tuhaflıklarla karşılaşırsınız,dikkat etmek lazım.
Başıma geldi birkaç sefer.

tncysmn

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet cinlerin yaşadığı bi yer olabilir. Benim tuhafıma giden çubukların dönüp dolaşıp beni oraya götürmesi. Çünkü ben orayı hiç görmedim bilmedğim bi yer

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet cinlerin yaşadığı bi yer olabilir. Benim tuhafıma giden çubukların dönüp dolaşıp beni oraya götürmesi. Çünkü ben orayı hiç görmedim bilmedğim bi yer
O çubuklarla cok güzel deneyimler yaşıcaksın daha cok.))
Gerçekten kusursuz çalışan tek sistem belkide.
Yakında güzel haberlerini bekliyoruz inş.

Kristof34

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Çalışma öncesi abdest ve iç çamaşırı temizliğine dikkat edin. Mekanda sigara bile icmeyin ve en önemlisi besmele ile başlayın ve bir daha işlem bitene kadar hiç konuşmayın.

radikal55

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ayetelkürsi oku allaha tevekkül et.niyetin salih olsun,fakirin fukaranın hakkını ver,sana kimse bulaşamaz, allahın izniyle, yalnız bunlar şu şarta bağlı çalıştığınız mülk başka şahsın olmayacak veya izin alıcaksınız,

Son düzenleme:

tncysmn

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
En zoru da sigarasız durmak ustam. Ben allaha sığınırım besmele çeker başlarız nasibimizde ne varsa artık kahrı da hoş lütfu da

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
En zoru da sigarasız durmak ustam. Ben allaha sığınırım besmele çeker başlarız nasibimizde ne varsa artık kahrı da hoş lütfu da
Sigara ve ateş olayı çok mühim,kristof usta çok önemli bir hususa değinmiş.

Benim başıma geldi.
Höyük bir noktada tek tek için karanlıkta gidelim diye ısrar etti yanımdaki yeni yetme eksik etekler.
2 zıpır bol küfürlü agızlarıyla ellerinde sigara gittik.
Eve döndüm gece mahluk geldi rahatsız etti beni.Ertesi gün ise ölümü bekleyen bir adam gibiydim boguldum bunaldım.
Sagolsun bir arkadasımız baktı ve baktırdı.
Arkadasların sigara içip atmışlar söndürmeden dedi.
Oda da cinlerin cocukları oynarmıs ve sigara üzrlerine dogru gelmiş.
Ana babalarıda yıldızı en azyıf olanı yani beni seçmişler.

Anamdan emdigim burnumdan geldi öyle bunalttılarki izah edemem.
O sebepten sigara,ateş vs olmadan dikkatlice gitmek lazım eger gündüz gitme şansınız yoksa.
Birde esmaül hüsnayı cıktı alın kagıda muska gibi üzerinizde taşıyın ve esmaül hüsnadan korunma ile alakalı olan birkaçnı ezberleyip agzınıza tekrar halinde icinizden sürekli okuyun arazideyken.
Allah'ın adlarından büyük güç,kuvvet ve etki yoktur.
Hiçbirşey size ilişemez Allahın gazabından korkup.

tncysmn

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Doğrudur ustam yaşayanlar var. Benm bölgemde iki yer var biri burası oldu oralara gittiğimde bi huzursuzluk sarar içimi mezar bölgeleri. Ama biz sigarayı yere basmayız ve izmariti cebimizde toplarız bi emare bırakmamak için. Küfür olayına engel olmak lazım bi arkdaşmz biraz kalaycı

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Konu Sahibinin istegi üzere mesajı buraya taşınmıştır.

Bu da çalışma esnasında çıktı.küp parçası değil epey düz sadece en iç düzeyi sarı etli kısmı ve arkası siyah. Duman isi değil boya.bi kaç parça çıkardık bundan

20160118_102556.jpg

20160118_102627.jpg

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu parçalar pişmiş topraktan parcalar.MEzarların bazılarında kullanılıyor kapak olarak.

tncysmn

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20160118_000651.jpg
İki adet büyük taş çıktı soldakini 3 kişi atamadık üzerinde sadece fındıktan biraz büyük bi delik var. Diğer taş ise duruyo. Zemin çok sert büyük ihtimal dövme toprak. Şimdilik ara verdik