• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Çammı hacmi kılıçmı acil şuanda yanındayım işaretin

denjavu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
tmp-cam--526970082.jpgtmp-cam-1798017629.jpg etrafında büyük küçük işaretler var acil yardım saygılar

lahitci

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Doğal Oluşum Defineye Ulaşmak İstiyorsan Yerleşim Yerleri Kalıntılarına Bakıcaksın :)
İyi Formlar

Pscyhe

Engellendi
Akar suyun oldugu bir yerdeki her isaret benim icin her zaman dogal olmustur.suyun surrunme kuvveti akim gucu kayalrda her zaman bizim su anda gordugumuz gibi manzaralar birakabilir.o yuzden bu gibi konulara aldanmamak lazim.net olarak kayada iscilik insan eliyle yapilmis bir emare yoksa dogaldir hele su kenarindaysa bu isaretler tamamen dogallik kavramina girer.

denjavu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar hepiniz bilginize dayanarak doğal oluşum yazmıssınız saygı duyarım ama burası karadeniz ege iç anadolu vs değil buralardaki yaşam alanlarının tamamı bu derelerde olusmus çünkü bu cevrede ege vb yerler gibi kayalık alan yok alabildiğine her 100 200 metrede bir küçük dere akar ve koyulan paraların tamamı bu derelerde alınmıştır buralarda yasam alanı olan yerleri ancak gezip gördüğünüzde bana hak vere bilirsiniz oyüzden karadeniz bölgesinde işinin ehli olan arkaşlardan bilgi bekliyoruz doğa yapısı demeden bölgeyi sormakta bence fayda var saygılar

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@denjavu

ustam
bana doğal bir oluşum gibi geldi

denjavu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Maalesef göz ile görmek lazım sadece bunu değil yanlarındaki oymalarda buraya resim yüklemek çok sıkıcı oyuzden tamamını atmıyorum

jeolog

Co Admin
Yönetici
Co Admin
[MENTION=16032]denjavu[/MENTION] paylaşımındaki yer doğal. Hevesin kırılmasın isterim ama burası dışında başka yerlerde şansını denemen senin açından daha faydalı olacaktır.
Keşke bir sembol olsaydı da sana 3m şuraya 5 adım buraya git diyebilseydim ama işte bazen de yok işte :(

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
[MENTION=16032]denjavu[/MENTION] resim yüklemişsiniz yukarıda sıkıcı olan nedir siz resimleri paylaşırsanız arkadaşlarda gerekli yardımı ve fikirlerini yazarlar konuyla alakalı iyi formlar .

denjavu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=16032]denjavu[/MENTION] resim yüklemişsiniz yukarıda sıkıcı olan nedir siz resimleri paylaşırsanız arkadaşlarda gerekli yardımı ve fikirlerini yazarlar konuyla alakalı iyi formlar .
Tek tek sürekli dosya seç onu yükle vs çok da basit bir işlem değil yani keşke 10 resim aynı anda faceye veya watsapp a yükler gibi yükleye bilseydik birde edge ile çekince oh

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Sende haklısın bir ara bilgisayara yükleyince paylaşırsınız artık sorun yok konunuz burda :3: