• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Çatal nokta

Arpacı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_3631.jpgArkadaşlar taşın arka tarafı bi Boğaz. Ve eski su yatağı acaba malzeme varmı

Ekli dosyalar

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

doğallarmı bakıver.kolay gelsin.

Ekli dosyalar

Arpacı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nerde arama yapmalıyız

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=20027]Arpacı[/MENTION] burada çubuk kullanmadan işlem yapman zor.Zaten işçiliği ağır bir yer.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Yer guzel,
Figurler guzel, kardasimizin dedigi gibi agir is var. Gerideki tepenin solu da guzel gozukuyor.
Buralarla ugrasmak icin epey bir tecrube ve emek ister. Acilan resimli define isaretleri katagorisindeki konulari okumakla baslayabilirsiniz.
Resimleme nasil yapilmali konusunu iyi okuyunuz.
1-2 ay sonra tekrar bu bilgilerle gidip sahanin tekrar resimlemesi yapilmalidir.
Klay Gelsin.

nekibu

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm öncelikle konu sahibi arkadaşımızın konusunu işgal ettiğim için hakkını helal edesin inşallah. [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ustam özel mesaj atamıyorum sana arkadaşlık isteği gönderdim kabul edermisin. Tekrardan hakkını helal et

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Selamun aleyküm öncelikle konu sahibi arkadaşımızın konusunu işgal ettiğim için hakkını helal edesin inşallah. [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ustam özel mesaj atamıyorum sana arkadaşlık isteği gönderdim kabul edermisin. Tekrardan hakkını helal et
Aleykum Selam Kardasim,
Hakkini helal et, 5-6 ay gecmeden bir kardasimin ozel mesaj atmasina musade edemiyorum. Edindigim tecrube beni bu uygulamaya mecbur etti.
Uygun bir katagoriye konu acabilirsiniz oradan yazisabiliriz.
Birde hicbir kardasimizin konusuna ozelden yardim etmiyoruz. Bu da sitenin yoneticilerinin kararidir. Bizde bu karari uygun buluyoruz ve uyguluyoruz.
Anlayisla karsilayacaginizi umud ediyorum.
Allah cc yar ve yardimcimiz olsun. Amin.

nekibu

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Helalı hoş olsun ağabegim.Benden illaki yaşça büyüksün ustam. Konuyla ilgili yardım istemeyecektim siteyi sıksık takip ederim giriş yapmadan da olsa. Allah razı olsun senden sadece insanın insana kanı kaynar ya benimde öle kanım kaynadı o yüzden tanışmak istedim. Maşallahı var sitenin dostluk ortamı mevcut. Allah’a emanet olasın ağabegim. İnşallah nasip olur tanışırız