Catı katı kaya!!!

Polonez

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sa degerli forum uyeleri dun bahsetmis oldugum davetli oldugum yere gittim ve gordugum kayaya aşik oldum bu kayayi evimin bahcesine koyup karsisinda bi demlik cay 1 paket sigara icer keyif yapar kipirdamadan izlerim. Resimde gordugunuz kayaNim ust kismina malesef cikamadik cobandan dolayi coban degil devletin gizli define koruculari mubarek kayanin 200 mt cevresi alaninda yine oymalar var acilmis yerler var( sanduka tipi ) kare oymalarin icine 120 lik hilti vurmuslar herhalde hilti cukurlarina cubuk soktuk bosluk icin ama hedeflerine ulasamamislar simdi söz sizin ustalar ve uyeler yorumlarinizi bekliyorum. Bu arada catinin sag tarafinda 2 sol tarafta 1 kanal olmasi neyi ifade ediyor olabilir?

Ekli dosyalar

Polonez

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Cok ugrastim ama resimleri ceviremedim .

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

çizdiğim yerleri tıkla ve yakından bak

Ekli dosyalar

Polonez

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=7531]may77[/MENTION] isaretledigin yerleri inceledim resimler her zaman cok onem tasiyor canli gezerken goremedigin isaretleri resimde goruyorsun tes ederim

Polonez

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] tes ederim oncelikle ayni yer degil ama ikiside akdeniz bolgesinde :)) bugun buraya davet uzerine gittim. Burayi yapan ustanin elleri opulur bu kanal olayi nedir sence ben ilk etapda bolgenin ibadet yeri olarak gordum sunaklar cok buyuk cati kanallarida bolgenin toplanma ibadet yeri gibi geldi tabi arkada acilan yerleri gorunce fikrim degisti sag 2 sol 1 kanal onu arastiriyorum sonuc alamadim

sarıkayalar

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gosterdigim yer aciksa icerde oda varsasoyulmus demektir20170824_145927.jpg

Polonez

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=3691]sarıkayalar[/MENTION] gosterdigin yerde 30 50 cm arasi 1,5 mt genisliginde cöküntü var

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Uzak dur kule den izliyorlar orayı 24 saat aralıksız . Çubuk beli sıkıntılı yerlerdir.

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Çatının altında 9 metre derinlik kapının olduğu nokta. Sol tarafta 50 metre kadar , zeminden giriş var koridor kral odasının kapısına kadar gidiyor . Zamanında açtılar koridoru kapı ile uğraşırken komutan paket etti hepsini . Geçen aylarda da soran oldu burayı,kapı önünde bekleyen 2 tam boy nöbetçi tasviri heykel vardı kurşunladılar delik deşik her yer komutanın imzası . Emekliliği bekliyor kimseye yar etmez.

Polonez

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=12713]Turko[/MENTION] tes ederim bilgi icin ben bu forumu surekli takip ediyorum yeni uye oldum surekli yorumlar ve konulara bakiyorum sende bu uyenin demirbaslarindansin yazmis oldugun mesaj sayisindan belli burada beni uyarman guzel bir davranis ama mevki yer belirtmen guzel bir hareket degil yinede tes ederim dostum

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
@Turko tes ederim bilgi icin ben bu forumu surekli takip ediyorum yeni uye oldum surekli yorumlar ve konulara bakiyorum sende bu uyenin demirbaslarindansin yazmis oldugun mesaj sayisindan belli burada beni uyarman guzel bir davranis ama mevki yer belirtmen guzel bir hareket degil yinede tes ederim dostum
[MENTION=12713]Turko[/MENTION] Ustamız seni düşünmüş kardeşim. Demek ki bilinen bir yer. Biraz gerçekleri konuşalım ne dersin? Diyelim ki ustamız mevki yer bellirtmeden bunları yazsaydı eminim ilk soracağın soru sen nerden biliyorsun diyecektin. Daha sonra da ardı ardına sorular ile gelecektin. Demek ki büyük bir sıkıntı olmazsa burasının sadece içinin resimlerini çekecektin. Yani şimdiye kadar böyle kalmayacaktı. O yüzden teşekkür edeceğine sitem ediyorsun. Adam en net ve açıklayıcı şekilde sana yerini bile söyleyerek yaklaşma yanarsın diyor. Daha ne desin kardeşim. Selametle

Polonez

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=13886]toyalp[/MENTION] verdigim cevap tes ederek basliyor zaten bi sitem yok ortada bu konularla ugrasanlar nereden biliyorsun diye soru sormaz konuya hakimdir der eyv der kapanir mevzu !!!

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
@toyalp verdigim cevap tes ederek basliyor zaten bi sitem yok ortada bu konularla ugrasanlar nereden biliyorsun diye soru sormaz konuya hakimdir der eyv der kapanir mevzu !!!
Ben de konuya başlarken kardeşim diye hitap ettim sana ama sen en sonuna üç adet ünlem koyup bağırarak cevap verdin. Tamam bak işte bütün cümle alem de öğrenmiş oldu ki oraya yaklaşan mermiyi yiyecek ya da hapsi boylayacak böylece sıkıntı yok demek ki. Bilmeyenler de bilmiş oldu üstelemeyelim daha fazla koruma altında bir yermiş. İyi formlar.