Cehaletin sonu

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 238866Ekli dosyayı görüntüle 238867 Silivri'de kazdıkları tünelde mahsur kalan 2 kişinin aranması sürüyor

Silivri'de define ararken kazdıkları tünelde mahsur kalarak zehirlendikleri iddia edilen 2 kişinin arama kurtarma çalışmalarında 18 saat geride kaldı. Silivri'de, tarihi eser bulmak için kiraladıkları villanın bahçesini kazan 5 kişiden 2'sinin karbondioksit gazından zehirlediği ihbarı üzerine olay yerine gelen Jandarma, AFAD ve İtfaiye ekiplerinin arama kurtarma çalışmalarına 2'nci günde de devam edildi. 3 kişinin gözaltına alındığı olaya ilişkin geniş çaplı araştırma başlatılırken, gözaltında tutulan kişiler zaman zaman kazı bölgesine getirilerek sorgulama yapılıyor. 7 metre derinlik 120 metre uzunluk olacak şekilde tünel kazıldığı iddia edilirken, tünelin villa tipi evlerin altında bulunması ekiplerin müdahalesini yavaşlatıyor. NOT: Kıymetli ustalarım haberin içinde çok önemli bi ayrıntı var, bu garipleri 120 mt. Tünel kazmaya sevkeden nedir ? Başlarında ben Mehdiyim diyem Nur Muhammed isimli bi zındığın bu kardeşleri kandırması yönlendirmesi ile
2 kişi canından oldu. Hep uyarıyoruz Yüce dinimizi istismar eden şu alçak şerefsizlere pirim vermeyin diye.. Şu ibretlik hadise hepimize ders olması ümidi ile....

The Thing

C*
Süper Moderatör
Tam cehalet Mehdiyim ne demek.
Sapasağlam bulunursalar Silivri cezaevine doğru kazarlar.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
allahım şu azim denen şey

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Namazda kılmanıza gerek yok Cennete girebilmek için diyormuş sahtekar herif.!! Azıcık ilmi olan akıl sahibi biri şuna nasıl inanır... Ben cinleri şöyle yapıyom cinlerden destek alıyorum, onları bağlayıp yer alıyorum v.s söyleyenlerden uzak durulmalı.... Biz uyarılarımızı Allah için yapmaya devam edeceğiz...

edirne22

Editör
silivri - çanta köy ve eskiçanta köy civarında bir kaç tümülüs var. hatta bir tanesi 70-90 metre çapında trakyanın en büyük ikinci tümülüsü.
fakat bunların kazdıkları yere uzak. her halde hedef başka bir yerdi...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
En yakında bulunan bir çubukçu gitsin, şu yiğitlerin açtığı tüneli takip etsin.
Göçme olan yerin ya altındalar yada arkasındalar.
Derinlik alıp yandan sondajla daha çabuk ulaşırlar.

Allah cc yardımcıları olsun, amin.

Dampiel

Aktif Üye
Toprak altında oldukları kesinmi?Belkide aradıklarını buldular kayıplara karıştılar..

Moneyman

Bilgili Üye
Az önce bende izledim yazık olmuş adamlara, kim vebalini alacak şimdi? O gizli gömü dedikodusunu yayanlar mı? Kazmaya ön ayak olan mı?

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
En yakında bulunan bir çubukçu gitsin, şu yiğitlerin açtığı tüneli takip etsin.
Göçme olan yerin ya altındalar yada arkasındalar.
Derinlik alıp yandan sondajla daha çabuk ulaşırlar.

Allah cc yardımcıları olsun, amin.
Ahh be abi aynı şeyleri düşünmüşüz içerdeki gazdan dolayı 50 mt. Çalışmayı durdurmuşlar. Arayım atv karotla havalandırsınlar sonra çalışmaya devam etsinler diyeyim dedim. Sonra sen nerden biliyon bu işleri bilmem ne derler diye vazgeçtim....

godfather

Member
Nur Muhammed denilen kişi bugün dedi ki "750.000"tl harcadım bu kazıya. Gerçek veya doğru birşeyler var bu işte.
Ulaştığı bir antikacı ortaya çıkarmış olayı.
Bugün Müge Anlı'da izlerken gördüm. Birşeyler saklıyor.