Cep metal dedektörü

mayhem

Co Admin
Co Admin
Fiko ticari degil diyorsun reklami yapiyorsun :) bak madem bildigin yaptigin birseyler var ac guzel bir konu bildiklerini yapilicaklari yaptiklarini burda paylas bu sekilde olmaz bilgin olsun .

fikret196868

Yeni Üye
kardeşim ben defineci değilim satıcıda değilim ama dedektörler konusunda bilgimi sizler ile paylaşmak istedim dedektörlerle alakalı turkiyede defineci arkadaşları okadar kandırılıyorki para tuzakları o kadar çok ki ben bir nebze yardımcı olmak için bu konudaki bilgilerimi paylaşmak istedim makinaları allayıp pulayıp defineci arkadaşlara satıyorlar hepsi birbirinin benzeri bir farkı var diyen varsa gelsin anlatayım 30 çeşit makina inceledim bir fark görmedim ayrımlı ayrımız derin tek para farketmez elektronik işi başka define bilgisi başka ben arkadaşlara bu konuda yaptığım çalışmalarımı ve bilgilerimi sadece onlara yardımcı olması için paylaştım

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
kardeşim ben defineci değilim satıcıda değilim ama dedektörler konusunda bilgimi sizler ile paylaşmak istedim dedektörlerle alakalı turkiyede defineci arkadaşları okadar kandırılıyorki para tuzakları o kadar çok ki ben bir nebze yardımcı olmak için bu konudaki bilgilerimi paylaşmak istedim makinaları allayıp pulayıp defineci arkadaşlara satıyorlar hepsi birbirinin benzeri bir farkı var diyen varsa gelsin anlatayım 30 çeşit makina inceledim bir fark görmedim ayrımlı ayrımız derin tek para farketmez elektronik işi başka define bilgisi başka ben arkadaşlara bu konuda yaptığım çalışmalarımı ve bilgilerimi sadece onlara yardımcı olması için paylaştım
arkadaşım ilk mesajında ne paylaştın bilmiyorum ama
mayhem usta mesajını sildiyse vardır bir bildiği bu ısrar nedir anlamadım
dedektör ya da işaretler üzerinde bilgilerin varsa bunu paylaş konulara yaz buna kimse bişey demez
ama konu ticarete kayarsa buna müsade edilmez forumun kuralı bu

CooL

Bilgili Üye
arkadaş bir yazsın bakayım elektronikten olan bilgilerini tecrubelerini hiç bişey olmazsa piyasada olan makinaların neden iş yapmadığını anlatır öğreniriz ustalar

fikret196868

Yeni Üye
kardeşim dedektörler konusunudaki bilgi paylaşımı ticari mi oluyor satılık bir şey yok bende sadece bilgi paylaşımı sadece bilgilendirme yapıtım defineci arkadaşlara dedektör konusunda yardımcı olmak istemim hepsi bundan ibaret kardeşim

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
kardeşim dedektörler konusunudaki bilgi paylaşımı ticari mi oluyor satılık bir şey yok bende sadece bilgi paylaşımı sadece bilgilendirme yapıtım defineci arkadaşlara dedektör konusunda yardımcı olmak istemim hepsi bundan ibaret kardeşim
bak adam reklam demiş
demek ki marka/model ismi telaffuz etmişsin
o marka modele ait konuya mesaj yazarsan reklam sayılmaz
ama farklı markaları bir arada yazıp kıyaslama yapmışsan
ya da birini övüp diğerini eleştirmişsen durum reklama girer
tabi daha doğrusunu mayhem bilir

feltom

Engellendi
fikret196868 Arkadaş millet uyandı artık dedektöre para vermiyor ÇUBUKLARLA işi bitiriyor .

fikret196868

Yeni Üye
arkadaşlar 15 yıl önce üretilen makinalara ekran bağlayıp birkaç değişiklik yapıp insanlara satıyorlar derinlik mi artı ayrım mı değışti çalışma pirensibimi değişti
hayır sadece göz boyama 5mt 3mt gider derler sonra kazarsın hiç birşey cıkmaz nedenini sordunmu kendine ayrımda altın der kazarsın kola kutusu cıkar sordunmu kendine arkadaşlar ben bunları araştırıp sizlerle paylaşmak istedim benim paylaşımım bilgilendirme amaçlı

mayhem

Co Admin
Co Admin
Burda kac kisinin kanali var youtube sadece siz bilgi paylasimi yapmiyorsunuz . Bu sitede paylasin bu konu altinda yeni uye olupta ilk msj bu adres verme olursa kusura bakmayin kac yildir burda olup kanali olan insanlar var ben paylastiklarini gormedim bende dahil .paylasima karsi değilim tabiki herkez bildiğini yazar burda bu durumda yanlis anlasilicak bir sey yok farkli adres yok buraya aktarin bildiklerinizi sizin vidiolarda bir cok farkli kanal var izledim .

fikret196868

Yeni Üye
arkadaşım ben çubuk işini de araştırdım eline bir cubuk al araziye cık su bulursun boşluk bulursun ama metal bulman sadece şansa kalmış bir iş sana şöyle şöyleyeyim eline bir kazma al arazıye cık kazmayı vur bişey çıkma olasılığı neyse çubuklada aynı şansın var dedektör yinede bir metal bulmanda ön ayak olur

cubuk sen nerde istersen orada döner döndüğü yere geri dön dönmemesini düşün cubuk dönmiyecektir bu sadece senin beynindeki bir sinyaldir

kardeşim adam 100tl cubuk satıyor sonrada altın buluyor diyor 100tl cubuk satacağına arazide altın topla bu benim düşuncem