Cep telefonuna gelen mesaj

wiwiwi1

Yeni Üye
Herkese selamlar,

Ben siteyi takip etme sebebim sadece merak. Konuları devamlı okurum fotoğraflara bakarım. Ama hayatımda ne bir define görmüş ne de bir işarete denk gelmişimdir. Herhalde bu İstanbul gibi bir yerde yaşamanın ve mesai saatleri olan bir işte çalışmanın neticesi.
Neyse geçen telefonuma gelen bir mesajı iletmek istedim. Ustalarımız yorumlayacaktır fakat bana bir tokatlama olayı olabilir gibi geldi. Sizleri uyarmak istedim.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Herkese selamlar,

Ben siteyi takip etme sebebim sadece merak. Konuları devamlı okurum fotoğraflara bakarım. Ama hayatımda ne bir define görmüş ne de bir işarete denk gelmişimdir. Herhalde bu İstanbul gibi bir yerde yaşamanın ve mesai saatleri olan bir işte çalışmanın neticesi.
Neyse geçen telefonuma gelen bir mesajı iletmek istedim. Ustalarımız yorumlayacaktır fakat bana bir tokatlama olayı olabilir gibi geldi. Sizleri uyarmak istedim.
10 senedir var butip msj lar
Dursun telefonunda muska gibi kazadan beladan korur
Sagol uyardigin icin
Bunun senin resimden kirpma yaptigin gibi deilde orjinalleri var cok guzel bayram mesaji gibi

Efendi51

Bilgili Üye
Eyvallah hocam. Isin icinde olmadigim icin dediginiz gibi vardir bu sekilde dolandiricilarda pek o konuda malumatim yok. Numara kismini kirptim. Belki biri anlik yanlis dusunur arar dolandirilir sebep olmak istemedim sadece.
gelen sarı kız tuğralılar Suriye işi tokat malzemesidir, sarıdır ama altın değildir, zaten kaçak falan da değildir, de ki götür istediğin kuyumcuya satabilirsin de kardeşim, sağlam mal böyle yerlerde sürünmez ayağa düşmez

Mal bulanındır

Eyvallah hocam. Isin icinde olmadigim icin dediginiz gibi vardir bu sekilde dolandiricilarda pek o konuda malumatim yok. Numara kismini kirptim. Belki biri anlik yanlis dusunur arar dolandirilir sebep olmak istemedim sadece.
Sen nerden merak sardin bu sektore
Hikaye koskte gecer kimin kime atladigi belli deildir
Sonuda bisuru gayri mesru cocuk ve bedbaht olmus hayatlardir

wiwiwi1

Yeni Üye
Sen nerden merak sardin bu sektore
Hikaye koskte gecer kimin kime atladigi belli deildir
Sonuda bisuru gayri mesru cocuk ve bedbaht olmus hayatlardir
Hocam ben saglik sektorundeyim. Aksama kadar bilgisayar basindayim. Is olmadigi zaman donanimforuma bakarim. Baska forum siteleri ararken buraya denk geldim. O gunden beri bakinip duruyorum. Devamli fotografli isaretler bolumune takiliyorum. Ve ayriyetten sizleri tebrik ediyorum. Saglam tecrubeli ustalar mevcut.
Koye gittigimde yaslilara sordum kilise falan varmiydi diye ama bilen cikmadi hic. Benimki asklarin en guzeli uzaktan sevmek misali.??

Mal bulanındır

Hocam ben saglik sektorundeyim. Aksama kadar bilgisayar basindayim. Is olmadigi zaman donanimforuma bakarim. Baska forum siteleri ararken buraya denk geldim. O gunden beri bakinip duruyorum. Devamli fotografli isaretler bolumune takiliyorum. Ve ayriyetten sizleri tebrik ediyorum. Saglam tecrubeli ustalar mevcut.
Koye gittigimde yaslilara sordum kilise falan varmiydi diye ama bilen cikmadi hic. Benimki asklarin en guzeli uzaktan sevmek misali.??
Ben bizzat yakindan sevdiririm sana
Amma sevdiginle kalirsin arge islem netice yapamazsin
Bazen platonik ask en iyisidir zarar gormezsin

wiwiwi1

Yeni Üye
Ben bizzat yakindan sevdiririm sana
Amma sevdiginle kalirsin arge islem netice yapamazsin
Bazen platonik ask en iyisidir zarar gormezsin
Sagolasin hocam hepinizin rizki bol olur insallah. Ben paylastiginiz fotograflardan bol bol takip ediyorum ?. Bizde ne vakit var ne gidecek yer. O yuzden siteniz tam bana gore☺.

Mal bulanındır

manisa salihli sart köyündeki(izmirden turgutluya tasindim versiyonu da var) hacı amcam, kerpiç evinde yıllanmış çömlek buldu. içinde sarı sarı üzerinde arapça yazı yazılı, ortalarında tuğra olan altınlar var. 10 kiloya yakın. ben bunları gördüm, şaşırıp kaldım. iki gündür gözüme uyku girmedi. senin çevren vardır. bunlardan bir ekmek yiyelim. allah'ın izniyle