Çete işi 7 civcivli tavuk

kyzer

Yeni Üye
Yorum için değildir görsel güzellik çete işidir normalde figürün üzerinde yapıştırılma bir kaya daha varmış yan yatırılınca bu gizli güzellikler ortaya çıkmış
7-LER.jpg

kyzer

Yeni Üye
Görsel güzelliktir yorum için değil mağra içi çete imzası Denk gelmeyen görmeyenler bunların efsane olduğunu söyleyenler oluyor
5 Yer Tkt.jpg

kyzer

Yeni Üye
Yorum için değildir görsel lazların yoğun olduğu bir bölgede

tavuk ve cücüklerim.jpg

kyzer

Yeni Üye
Tavuksuz civcivler sayılarını saymak zor Neden görünemiyor çete figürleri geneli gizli açıkta olanları değil kapatılmış olanları makbul herkesin görüşüne saygım var
cücükler.jpg

spyfrs

Moderatör
Moderatör
bu resmi siz mi çektiniz ? ben bakınca bunun sahte olduğunu anladım alçıdan yapılma tavuk civcivler tamamen sahte yapmaya çalışmış ama yapamamış. Dikkatli bakın beyazlıkları bariz belli üstünü toprakla sıvazlamış ki rengi değişsin kaya görüntüsü olsun diye civcivlerin etrafında parmak izleri duruyor ama işaretten anlamayan çok memlekette şimdi bu işaretin yerini göstermek için para alırlar :ROFLMAO:

spyfrs

Moderatör
Moderatör
her tavuk civcive yeni konu açma açtığın önceki tavuk civcivden devam et .

The Thing

C*
Süper Moderatör
Hakiki tam çete işi, kayser sööözeeeee, sıvaması iyi durmiiii (?)

The Thing

C*
Süper Moderatör
Konuları birleştirdim, ayrı ayrı başlıkta değilde, tek bir başlıkta alt alta değerlendirelim.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yorum için değildir görsel güzellik çete işidir normalde figürün üzerinde yapıştırılma bir kaya daha varmış yan yatırılınca bu gizli güzellikler ortaya çıkmış
Ekli dosyayı görüntüle 303268
O kağıtta ne yazıyor? Kağıt ve işaret aynı yerdeyse akla gele tek şey yer satışı.Zaten yerde ben sahteyim diye bağırıyor.
Tanım: Bir keriz avı örneği.