CF77 Tek Para Dedektörü

Nokta

Moderatör
Moderatör
Katılım
30 Haz 2015
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
46


[h=3]YÜKSEK MİNERALLİ ZEMİNLERDE MÜKEMMEL PERFORMANS[/h]CF77 dedektör üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar.
[h=3]HIZLI HEDEF TESPİTİ & DAHA DERİN ARAMA[/h]Hız, derinlik ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77 dedektör, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.
[h=3]ARAMA BAŞLIKLARI[/h]
CF77 dedektör her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez, hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlayan 23 cm - 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir. Bu sayede kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır. Ayrıca derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve derin tarama imkânı sağlar.
[h=3]3 FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI[/h]CF77 dedektör metal ayrımı yapmadan benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle de değerli, altın ve demir türü metalleri 3 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olarak istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler.
[h=3]DEMİR SESİ[/h]CF77 dedektör demir sesi açma kapama özelliğiyle yüksek mineralli alanlarda zeminden gelen demir sesini duymamanızı sağlar, aynı zamanda demir türü metallerin sesini tamamen kapatarak sadece değerli metalleri arama imkânı sunar.
[h=3]KOLAY KULLANIM & ERGONOMİK TASARIM[/h]CF77 dedektör fonksiyonel yapısı, kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli aramalarda kullanıcıyı yormayan ve ekstra ayarlar ile vakit kaybettirmeyen yeni, orta ve profesyonel seviyelerdeki tüm kullanıcılara hitap eden, kullanıcı dostu bir metal detektörüdür.
[h=3]UZUN PİL ÖMRÜ[/h]CF77 dedektör 30 saate kadar arama yapma imkânı sunan 8 adet AA Alkalin pil ile tüm gün aramalarınızda şarj sorununu ortadan kaldırarak stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.[h=3]ARAMA MODLARI[/h]
CF77 dedektör GENEL bölümüyle ayrımsız ve maksimum derinlikte arama imkânı sağlar. MOD 1 ve MOD 2 bölümleriyle de yüksek mineralli zeminlerde oluşan hedef tespit zorluğunu ortadan kaldırıp sizlere ayrımlı ve stabil arama imkânı sunarak keyifli ve sorunsuz arama yapmanızı sağlar.
Cihaz Dili : Türkçe
Tavsiye edilen satış fiyatı[h=4]Pro Paket 1750 TL
Standart Paket 1260 TL[/h]
 

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Katılım
2 May 2015
Mesajlar
3,885
Tepkime puanı
1,006
Puanları
17
Yaş
40
bende bazı taşlar var dedektör avaz avaz bağırıyor... size yollayayım da denemek istermisiniz. ?
 

mendaxx

Aktif Üye
Katılım
10 Tem 2014
Mesajlar
191
Tepkime puanı
0
Puanları
0
kesinlijle berbat ses ayrimi yok
 

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Katılım
24 Ara 2017
Mesajlar
1,955
Tepkime puanı
1,309
Puanları
17
Kesinlikle iyi bir cihaz değil o fiyata başka modellere yönel
 
Üst