Çığlık sesi

Mark spencer

Yeni Üye
Mrb ustalar siz böyle birşeyler karşılaştınizmi bilmiyorum 5 kişi dedektörle ve sakül le bir keşif yaptık araziyi bilen bir kişi tahminimce gittik tepeye çıktık bir yeri makine ve sakul net gösterdi bz daha sonra gelir bakar eseriz dedik tepeden aşağı doğru inerken yukarıdan kız sesi çığlık duyduk tepeden ama bu ne olabilir... yardım ustalar köy çok uzakta ordan ses geleceğine imkan yok dagdaydik

kara123

Yeni Üye
kirpi felanda olabilir cicuk gibi bagirirlar yinede ustatlar daha iyi yorumlar

DeeJaY

Yeni Üye
Bidaha gelmeyin diye korkutmuş olabilirler. Giderken hocayla gitmekte fayda var derim

alaçamlı

Bilgili Üye
dağa kaldırmışlar kızı.polisiye işi.yada arkadaşın dediği gibi çakal,tilki,baykuş,kirpi ....üçüncü ihtimal se:207::disturbed::apologetic:......eti cin....kahkaha

Apollon01

Moderatör
Moderatör
:73:eyvah eyvah aman dikkat edin bu iş zor iştir, mutlaka gözcünüz olsun, kaçak kazı yapmayalım aman ha yerin kulağı vardır derler yaa

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yırtıcı kuş tur. Cin varsa işlem yapmaya başladığınızda anlaşılır, gezerken belli olmaz. Cin yoksa bile korkarak gerekli gereksiz okumalar yaparak siz çağırmış olursunuz

Mark spencer

Yeni Üye
Kirpi kuş gibi hayvan olması ihtimal yok çünkü mezar die gittik baktık sonuç verdi ve bağırma sesiydi eminim Çin olduğu o bölgede söylenti var benim tahminim ya korkutup gelmemizi istemediler yada gel burası senin gitme dediler...

cavbella38

Yeni Üye
Ne dusunerek gittiniz onemli cin falan cikacak gibi dusunceyle gittiyseniz bilinc altiniz bi yansimasi olabilir bozoklu ustanin dedigi gibi islem yapmadan sizinle ugrasmasi zor gibi

MendereS

Bilgili Üye
ilk belirtiler böyledir buradan gidin diyorlar. İllede burası derseniz bu defa farklı yöntemler kullanacaklar ben olsam hiç zorlamam yermi yok git başka yerde ara

Polonez

Member
Arkadasim siz kendinizde diyorsunuz ama doga ama doga ustu seyler bi sekilde olmus iste baska yerlere bak derim

Wise99

Aktif Üye
Bnde birgun kadin ciglik sesi duymuştum gece duyacak olsa bölgenin yer yeri duyar o derece kulaklarimizi sağır edecek derece yani şunu anladim aramizdaki bir kisiden kaynaklı o korkan insan bazi seylere yol açıyor 3 kisiydik kaya deliyorduk dagdan bosluk sesi geliyordu o derece yakindik odalara once kartal sesi ve ardindan kadin çığlığı o günü unutamam asla
Ve o gunden sonra saglam olmayanla gitmedim araziye