Cihaz hangi marka olsun

akrep61

Yeni Üye
Selam ustadlar,
ben bayramda köye gideceğim, ve aklımda düşündüğüm birkaç yer var, makine ne almalıyım, bayramda ancak gidebiliyorum ve bir senedir aklımdaydı, güzel bir makine alıp gittiğim de aklımdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak istiyorum, lütfen yorumlarınızı esirgemeyin, veya kiralama yapan yer varmıdır, sonuçta ben sadece orayı bakacağım ve bayramdan sonra geri döneceğim,

mguleryuz

Aktif Üye
derin yüzey nasıl arama yapıcaksın sen ?

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
arkadaşım daha önce hiç cihaz kullandınmı nasıl 1 günde hemen öğrenecekmisin bu iş okadar kolay değil desem öğrenen birinden tecrübe yapmalısın ve derinlik nasıl istiyorsun fiyatı ne kadar istiyosun bu işler öyle hemen almayla olmuyor çok teferruatı var haberin olsun saygılar

mguleryuz

Aktif Üye
ustam cihaz kullanan samimi oldugun biri varsa cihazıda iyiyse onunla git derim bi cihazı öğrenmek kolay iş değil heleki bu kadar kısa sürede

akrep61

Yeni Üye
derinlik ne kadar olur bilmiyorum ama 2-3 metre olur en fazla sanırım mezarlar falan çıkıyor kazılarda, oralarda bakacağım,
fiyatına gelince bakayım aklımdan çıksın istiyorum varsa bulayım yoksa bulamam zaten ama kafamdan çıksın istiyorum ona göre bir cihaz arıyorum boş bir cihaz istemiyorum, saygılarımla

akrep61

Yeni Üye
cihazı bu işten anlayan biriyle alacağım ve kullanmasını gösterecek, ama ben size de sorup öyle almak istedim, bizim alacağımız cihazdan daha iyi cihaz önerebilirsiniz belki,

akrep61

Yeni Üye
arkadaşımın bana önerdiği cihaz --- xp gmaxx --- sizce nasıldır, daha iyisi var mıdır onun için sormak istedim alabileceğim,

akrep61

Yeni Üye
kristof ustam ben 500 liralık kullanmasını biliyorsam mesela onunla mı devam edeyim yoksa 2.500 liraya alıp öğrenipte mi devam edeyim,
inşallah gittiğimde çıkarsa birşeyler paylaşırım sizinle,

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kristof ustam ben 500 liralık kullanmasını biliyorsam mesela onunla mı devam edeyim yoksa 2.500 liraya alıp öğrenipte mi devam edeyim,
inşallah gittiğimde çıkarsa birşeyler paylaşırım sizinle,
hangine daha iyi kullnabiliyyosan xp gmax değilde xp adventisle yarım metre çakılın içinden çuvaldızı ayrımla aldığımı hatırlıyorum fena makina değil tek tekde xp

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
derinlik ne kadar olur bilmiyorum ama 2-3 metre olur en fazla sanırım mezarlar falan çıkıyor kazılarda, oralarda bakacağım,
fiyatına gelince bakayım aklımdan çıksın istiyorum varsa bulayım yoksa bulamam zaten ama kafamdan çıksın istiyorum ona göre bir cihaz arıyorum boş bir cihaz istemiyorum, saygılarımla
ayrıca bu xp 3 metre gibi bi derinliği zor görür haberin olsun vlf sistem olanlar yani hepsi diyebilirim çok büyük malzeme olmadan

akrep61

Yeni Üye
mucit ustam ben ben tek tek değil de toplu arayacağım,
ve ben düşündüğümüz cihazı söyledim sizin önereceğiniz varsa eğer onu alayım, dediğim gibi toplu gömü gibi bakacağım ben,