cihaz konusunda yardım, hangisi olsun.

GERMO

Engellendi
Selamunaleykum ustalarım kardeşlerim, benimki heves, bana 1-3 mt, lik, derinlikte, veya ona yakın derinlikte metal tesbiti için nasıl bir cihaz önerirsiniz, bölge, kasa kaya, kaya mezar, tarla mineralli toprak tipi, fiyatı ne kadar ozellikleri konusunda lutfen bilgi sahibi ustalarim yardimci olsunlar, teşekkür ederim sevgi ve saygılarımı sunarım,

ŞEVKATTE MERHAMETTE GÜNEŞ GİBİ OL,
AYIPLARI ÖRTMEKTE GECE GİBİ OL,
KEREMDE VE CÖMERTLİKTE AKARSU GİBİ OL,
ÖFKEDE VE ASABİYETTE ÖLÜ GİBİ OL,
TEVAZUDA VE MAHVİYETTE TOPRAK GİBİ OL,
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL....

Uzaktır yolumuz haramdan, kazı kazandan, kaçalım yanlıştan hilekardan yalandan oyun bozandan, veren o alan o, helalı dile AZİZU RAHMAN'DAN

Son düzenleme:

eski

Editör
Aradığın özellikleri o fiyatlara bulsakda alsak..
Dediğin derinliklere çalışan cihazlar 150 000 TL den başlayıp yukarı doğru gidiyor.

sef_er

Operatör
Buradaki ustalar satranci iyi biliyor bence, herkes seni izliyor bence, ustalar ustad burada ve kelimeler kifayetsiz bence

sef_er

Operatör
Burda ustalar kaliteli, ama şahsen kimseyi tanimiyorum, fakat Turko ustayi cok dobra buldum ve cok takdir ettim, diger ustalar beni affetsin

GERMO

Engellendi
Buradaki ustalar satranci iyi biliyor bence, herkes seni izliyor bence, ustalar ustad burada ve kelimeler kifayetsiz bence
@sef_er ustam kardeşim, Estağfurullah bende ne gibi bir özellik var, 20 yıl önceki hevesle, ben sadece dediğimi yapmaya çalışıyorum, boş oturmaktansa manevi yönü cigerleri temizlemek bizlere, maddi yönde Malikulmülk olan yaratanın, bende bir özellik yok,

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
Degil be ustam senin durumun belli, ne yapmak istedigin belli, ne yapabilecegin belli, cokda yazi yazdin herkeste görmüştür onu kastetdim

GERMO

Engellendi
Burda ustalar kaliteli, ama şahsen kimseyi tanimiyorum, fakat @Turko ustayi cok dobra buldum ve cok takdir ettim, diger ustalar beni affetsin
@sef_er ustam hepsi birbirinden kaliteli, hepsi birbirinden özel o ustalar. Güzel kardeşim bilgi yetenek çok, fakat bu iş için fazla kafa yormaya zaman ve beyin gücü yok, sadece ustalarımdan bilgi yöntem almak için uğraşıyorum, öyleki sitenin üyelerinin bu kış sogugunda içi ısınsın, imanın şartlarından olan hayr ve şerrin Allahtan geldiğine inanarak" herşey nasip kısmet işte.

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
GERMO ustam Allah seni bildigi gibi yapsin emi, neyse ustalar seni sevmis sana yol gosterirler herhalde