"Cin çıkarma" bahanesiyle 700 bin lira dolandırdılar !

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
bunlar defineyi bulmuş zaten cin-min hikaye
sevdiğim bir yorumda bu cinlere çarpılan sivaslı kayınçolarıma

Şimdi bunları alın. Bir füzeye koyun. Gönderin fezaya; Mars senin Plüton benim 10 sene gezsin, aydınlansın.
Dönünce bakarız, pişmemişse dooru güneşe...

"Cin çıkarma" bahanesiyle 700 bin lira dolandırdılar

uzman

Member
Hayatı zorlaştıran insanlar, sebepsiz yere kötülük yapanlar, kötü duygulara sahip insanlar, Kötülüğün sonu yok maalesef onların şerrinden korunmak için dua edelim. Allah karşımıza iyi insanlar çıkarsın, kötülerin şerrinden korusun inşaAllah
Allahım sen bizleri kötülüklerden koru . Sen bizi fitne fesatlardan sahtekarlardan koru . Sen bizleri hep iyi insanlarla karşılaştır . Sen bizlere her zaman hayırlı dostlar ver . Sen bizlere her zaman iyi arkadaşlar ver . Önümüze çıkan engelleri dostlarımızla arkadaşlarımızla aşmamıza yardım et . Allahım iyi niyetlerimizi süistimal edenleri bizden uzak tut AMİN

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bunlar defineyi bulmuş zaten cin-min hikaye
sevdiğim bir yorumda bu cinlere çarpılan sivaslı kayınçolarıma

Şimdi bunları alın. Bir füzeye koyun. Gönderin fezaya; Mars senin Plüton benim 10 sene gezsin, aydınlansın.
Dönünce bakarız, pişmemişse dooru güneşe...

"Cin çıkarma" bahanesiyle 700 bin lira dolandırdılar

Şimdi gene olur öyle şeyler diyeeceem yetmiyecek garnim ağrıyacak konuşsak cin rantcıları saracak sussak gönül razı değil ..buney laaa lafa gelince sosyal medyada AVM lerde Fink atarlar mangalda kül kalmaz eee nasıl taklaya geliyo bunlar demek ki isterik olmuslar

codex

Aktif Üye
Yazik, vallahi yazik.