Cinlerle irtibatlı hocayla tanıştım ama ?

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Katılım
24 Kas 2018
Mesajlar
2,633
Tepkime puanı
3,338
Puanları
23
Konum
Galatia
Bu kendini bilmiş tavırlara da hayranım doğrusu.Bu özgüvenin kaynağı nedir acaba çok merak ettim.
Bu tarz sohbetlerin yapıldığı bi sitede ilk ve son defa bisey yazdım samimi bularak ama gördüğüm kadarıyla bilgi sahibi olan olmayan herkes ahkam kesmek için beni bekliyormuş :)
Tanımadığınız bilmediğiniz insanlar hakkında atıp tutarken yazdıklarınızı okumak gerçekten güldürdü, halinize üzüldüm doğrusu.
Sadede gelicek olursak bahsettiğim kişinin göstermiş olduğu yerleri iki farklı makine ile tarattım ve dediklerinin gerçekten doğru olduğunu fiziken de teyit ettim.Kazı çalışması yapmak için hava şartlarının ve koşulların düzelmesini bekliyorum.Nasip olur da çıkarabilirsem eğer fotoğraflarını paylaşıcam burada.
Sağlıcakla kalın 🙋🏻‍♂️
Tecrübe diyelim paşam... Sen hâlâ bildiklerini duyduklarını anlat dur. Senin yaşın kadar benim bu tarz adamlarla oturmuşlugum kalkmişligim var... ( Kesretten Kinaye ) Bunu kibir için de demiyorum.... Madem teyit ettin hadi bol şanslar şaşırt bizi lütfen.... Konunun takipçisi olucam ...
 

Ledun

Bilgili Üye
Katılım
10 Ağu 2019
Mesajlar
485
Tepkime puanı
1,147
Puanları
14
Yaş
55
Cok guzel hareketler bunlar
Slalom.slalom.

En cok zoruma giden sey;
Kisinin kendisini akilli muhataplarini da saf gormesi.
Nice adem var burada
Argo tabirle
Kulaginin arkasi kalmis sadece.
Reklamim.kotusu mu olur?
Reklam reklamdir.
Isimler markalar konuda durdukca işe yarar.
Hayirli Ramazanlar.
Teravih namazi guzeldir.
Oruc guzeldir
Guzelliklerle dolu bir aydir Ramazan.
 

Aladağlı

Aktif Üye
Katılım
7 Eki 2018
Mesajlar
132
Tepkime puanı
102
Puanları
10
Yaş
40
Konum
Konya
Cinlerle irtibat kurduğu düşünülen bir amcayla tanıştım.Söylediklerinin doğruluğunu sizce nasıl teyit edebilirim ? Daha önce gelmediği görmediği herhangi bir bilgi sahibi olmadığı gömü olduğu söylentisi olan bir yeri hiçbir şey söylemeden bahsetmeden yakınından geçerken detaylandırarak anlattı.Benim yerimde olsaydınız nasıl hareket ederdiniz merak ediyorum.Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum
Merhaba. Öncelikle hoca efendiyi araştırırım ne kadar define bulmuş. Mal varlığı nasıl madem ki elinde cinler var kimseye bırakmaz kendisi çıkartır. Yani itibar edilecek bir durum değil bence.
 

blueverse

Bilgili Üye
Katılım
5 Kas 2018
Mesajlar
284
Tepkime puanı
291
Puanları
9
Kemal sunal filmindeki sakallı geldi aklıma ne diyordu Bunu ancak ermişlerrrr bilirr senin gibi dinsizler degillllll :)
 
  • Beğen
Tepkiler: dr.

aykesdan

Yeni Üye
Katılım
28 Eki 2023
Mesajlar
5
Tepkime puanı
6
Puanları
1
Üstadım merhabalar, her ne kadar bu forumda ismimizin yanında yeni üyede yazsa bu işte oldukça eskiyim. Definenin bol olduğu bir şehirde ikamet ediyorum. Defalarca kez hocalarla arazide, köylerde veya araziden uzak bir yerde çalıştım. Bu hocaların cinniler ile bağlantıları vardır. Arazide ve araziden uzak bir yerde size arazinin eski halini, eski düzenini hatta sizin geçmişinizi anlatırlar çünkü cinnilerin ömrü 1500 yıl civarındadır haliyle geçmişi bilirler. Yanında ki cinni(gayri müslim)bu bölgenin eski halini hocaya tarif eder oda size anlatır sizde büyük bir şaşkınlıkla dinlersiniz bu adam işi biliyor dersiniz. Arazide cinniler(gayri müslim) hocaya bazı noktalar gösterir bu noktalarda define olduğunu hatta bazen kaç kilo olduğunu söylerler. Müslüman cinnilerin böyle birşey söylemeleri caiz olmadığından ve şerri hükümlerle hareket ettiğinden onlar söyleyemezler söyleseler dahi yine doğruyu söylemeyeceklerdir. Özetle net olarak söylüyorum hiçbir cinni define yeri vermez, hocayla define yeri bulamazsınız sizi sadece oyalarlar. Ancak defineye özel cinniler vardır. Onlarlda bizim gibilerdir hepsinin alanı, yetkisi, yeteneği farklıdır. Define cinnileri yeri bilirler ancak onlarla da ülkemizde iletişime geçip hükmedecek hoca sayısı bir elin parmaklarıni geçmiyor. Bunlara ek olarak bazı yöntemlerde vardır; buğdayla, hurma ağacıyla, bazi vefklerle (ha harfi, şin harfi), horozla, kağıda yazılan bazı şeylerle keşif yöntemleri var. Ancak bunların teferruattı çok detaylı ve tehlikeli olduğu gibi uygulayan kişi ilim sahibi olmadığı sürece keşif yapılamıyor diye biliyorum.

Tavsiyeme gelince işaretlerin dilini, azınlıkların tarihini, yaşadığı yerleri, kiliseleri vs.. öğrenin arayacağınız alanı daraltıp iyi bir dedektör ile arama yapın. Nasibiniz bol olsun.
 

dr.

Bilgili Üye
Katılım
9 Ağu 2023
Mesajlar
230
Tepkime puanı
131
Puanları
7
Define bulcaz diye gidiyorlar hocaya, hoca da iyi hoca, hoca söylüyor yerleri gidiyorlar mekana işlemi yapıyorlar, çıkıyor herkes payını alıyor gidiyor desemde inanmayın hocanın bi bildiği yokmuş bu adamlarda biyerden ujharfli çağırmayı öğrenmişler hoca da dönememiş tabi, sonuç bunlar bi yamuluyor bi yamuluyor sürüne sürüne 2 günde merkeze varıyorlar bunlar yolda sürünürken geçen araba duruyor atıyor adamları kasaya adamlar bağırıyor aaauuu ıhhhhh ahhh vıjvıvıvjjvıjı adam bunları bulduğunda ağızları akıyor kuduz sanmış kasaya sabitlemiş, hastaneye götürse kendisininde başı belaya girecek eve gidiyor bunları kasada bekletiyor doktor arkadaşını aramış bir iş var geliyorum adam gitmiş evine kasadan adamları indiriyor bu doktorda korkudan topuk bizim adam tek başına kalıyor hocayı falan buluyorlar geceleyin gidip bu adamları caminin önüne bırakıyorlar adamlar konuşamıyor tanınacak halde değiller sonraki gün bulunuyorlar tabi birkaç günden beri kayıplar tanıdıkları alıyor bunları sonra düzelmişler şükür.
 

dr.

Bilgili Üye
Katılım
9 Ağu 2023
Mesajlar
230
Tepkime puanı
131
Puanları
7
Değişik sonuçlarla da bittiği oluyor, bi arkadaş parayı bulcam diye hani şu bi zamanlar meşhur olan cinli köye gidiyor bildiği hoca yok kendi işimi kendim yapıcam demiş gidiyor köye tam takım soğan kabuğu ipi falan tam, geziniyor etrafta bir kuru kuyu bulmuş derin değil ilk önce kabukları atmış sonra kendisi atlamış, adam sonra yukarı çıkamamış tabi ip varda kendisi İndiana Johns değil köylüler buluyor bunu birkaç gün sonra çıkartıyorlar. Bundan sonra ışık açık uyumaya başlamış, nerden nereye parayı değil belayı bulmuş.
 
Üst