• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Çıplak ayak izi

Sharpa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
DSC_0449.jpg

Ayak izi olduğunu düşünerek resim çektim. Ustalar, değerli yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar.

DSC_0450.jpg

_20170924_211140.jpg

Sharpa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İlk iki resim yan olmuş. Kusura bakmayın lütfen.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
[MENTION=16556]Sharpa[/MENTION] kardeşim ayak şekline hiç benzemiyor birebir ayak şeklinde olması gerek ayrıca taş yapısı çok küçük kolay gelsin

Sharpa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=16556]Sharpa[/MENTION] kardeşim ayak şekline hiç benzemiyor birebir ayak şeklinde olması gerek ayrıca taş yapısı çok küçük kolay gelsin
Üstadım taş küçük görünüyor ama dibi yerli say. Sarsmaya çalışdım mümkün olmadı. Saygılar.

arahnikaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kaya ayak izi gibi bi işaret için çok olası durmuyor gerek yapısı kalitesi gerekse büyüklüğü açısından çok kolay parçalanabilir gibi siz olsaydınız böyle bir kayaya işaret yaparmıydınız ?

Sharpa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kaya ayak izi gibi bi işaret için çok olası durmuyor gerek yapısı kalitesi gerekse büyüklüğü açısından çok kolay parçalanabilir gibi siz olsaydınız böyle bir kayaya işaret yaparmıydınız ?
Üstadım ben ayak izi oldunu idda etmiyorum. Ayak izine benzettiğimi başta söledim zaten. İşaretin 10m doğu yönünde bir çakıl yığınağı var. Batı kısmında kayalık koyak var. O yüzden şüphelendim. Saygılar.

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
bende ayak izine benzetemedim kardeşim. kayanın sivri ucunu incelediniz mi? doğal mı yoksa yontulmuş mu? murç izleri varsa yön vermiş olabilir. selametle.

Sharpa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bende ayak izine benzetemedim kardeşim. kayanın sivri ucunu incelediniz mi? doğal mı yoksa yontulmuş mu? murç izleri varsa yön vermiş olabilir. selametle.
Sivri ucu doğu yönü, dediğim gibi çakıl yığınağı var. Parmak izi gibi olan yerlerini ellerimle yokladım kesinlikle işçilik var.

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
fotograf atsaydın iyi olurdu. çakıl yığını var dediğine göre akan yada kurumuş dere yatağı var yakında. orada araştırmanı devam ettir. Rast gele

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Bu işaretli olan yerlerde araştırma yap başka işaretler bulabilicekmiyiz bakalım DSC_0450.jpg​

Sharpa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
fotograf atsaydın iyi olurdu. çakıl yığını var dediğine göre akan yada kurumuş dere yatağı var yakında. orada araştırmanı devam ettir. Rast gele
Evet yakınında kuru dere yatağı var usta.

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeşim kayada işlenmişlik var görünüyor ama kayayı biraz temizlesen detaylar ortaya çıkacak. İşaretlediğin yönlerin resimlerini çek bakalım ne var.

aa.jpg

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
S.A değerli kardeşim dadaş ustam noktayı koymuş. Benim gözüme çarpan durum ise taşların belli bir düzenle yarım daire yapması. Bu işaretlediğim bölge tam daire oluyorsa uzaktan bir resmini çek ve daire içinde hem çubukla hem de cihazla dolaş. Selametle

DSC_0450.jpg