Cok Düşündürücü Bir Yer

IiMPaRaToRI

Member
Öncelikle selam aleyküm..

Sayın ustalarim ve deqerli üyeler..
Ben yaklasik bir aydir bir yeri arastiryorum , yer isaretler hersey cok guzel . Yani o kadarini soyLiyim deqiL guneydoquda turkiyede boyLe sayiCa az yer vardir diye dusunyorum.. Buariyi bulanin artik baska yere bakmasina ihtiyac duymayacaqi bir yer diyim ve sozu fazla uztmadan..
Kafama takiLan şu oLdu ve sizlere sormak istedim sabah arastirma yaptik belki 20 yerden fazla kazi yapmslar ama hemn hrmn hic birinde sonuca varamamislar ve burayi biLen baska bir kisi daha var adam ben orada calisma yapmam tilsimlidir diyor..
Bunlari qoz onune alarak siz ne yapmami tawsiye edyrsunuz calsmayi baslatyimmi yoksa bi oneriniz varmi ne qibi tehlikeler beni bekliyor oLabiLir..
Not: yer roma frig dònemine ait ..
YorumLarinizi beklyorum yorumLar benim icin önemli ve deqerLidir..

uf35

Member
Şahsen ben tılsım vs inanmadığım için ve başıma gelmediği için yerden eminsem girerdim. Ben zaten genelde vodka içerek çalışıyorum daha hiç olumsuz bir şey görmedim soygun yemesinden başka

IiMPaRaToRI

Member
Yok ustam soyqun yememiş, fakat o kadar uqraşmışlar ayri ayri yerler kazmışlar ve ilgincide şudurku dağın tepesinde taş yığınlarını bulduk 3 ayrı yerde onları bile bi 50 cm kazip brakmişlar..
Benim anlam veremedqim bu neden tamamen kazamamışlar sonuca ulaşmamışlar..
Kapalı oda mezarda var onu hala kurcalayn yok bizim hedefimiz onu bulup acmak. uf35

PiSaGoR

Engellendi
Roma frig ?
Yerleşkesi ola bilir siz ise tılsımdan bahsediyorsunuz ?
Ermeni veyahut Yahudi Yerleşkesi olsa amenn a
Roma ise tuzak sistemli olacağının düşüncesindeyim
Bu yeri sizin haricinizdeki (×) kişi sizi bu yerden uzaklaştırmak ve yere kendi başına müdahale etmek için sizi caydirmis olduğu bir yem olmasın ?
Ben ise işin aslıyla başlayın
Bölgenin konumunu yerleskesini geleceğini çözerek başlayın emin olun
Ve mümkünse resimleyin
Tılsım olayı var ise şayet
Onunda bir hal çaresi bulunur iş o noktaya kalsın
Bahsi geçen yer bahse deyecek kadar ganimet barındırıyor sa şayet güncel resimlerle orya finansman bulmanız ve çalışma yapmanız kolaylaşır diye düşünüyorum saygılar...

IiMPaRaToRI

Member
Saygılar bizden ustam..
Deqerli yorumunuzdan dolayi tesekkur ederim..
Resimler elimde mevcut ama okdar ayrntili resim yok dye yuklemiyorum ayrntili resimleri cekince insallah yukliyeceqim ustam ..

PiSaGoR

Engellendi
Yer bu kadar değerliyse şayet resimlerden yeri deşifre etmeyecek türden resimler çekmeye gayret et yani çevreyi fazla görmeyecek şekilde yakın çekim
Allah kolaylık versin ...

sepetkaya

Editör
S.a kardeşim.formunu okadar iştahli aciklamizsinki merak ettim doğrusu..enazindan elundeki resimleri formuna atsaydin görmüş olurduk..allah ras getire. Rızkın hayırlı olur insallah.

SelçuK

DogacıyıZ
resim şart kardeşim ekle bakalım

IiMPaRaToRI

Member
Allah razi oLsun ustam resimleri atmamakta ozel bi nedenim var yoksa bende isterim atmayi ..
YanLis anLamayin yani kimse yeri qorur tespit eder qibi bi kayqim yok ben doqduqum yerde bu kadar yil sonra tespit edebiLmişsem kimsenin tespit etme sansi yok yani ..
insallah iLerki gunlerde atariz belki belli oLmaz yinede ustaam yorumunLarinz ve ilqinzden dolayi tsekur ederm..
sepetkaya SelçuK

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
mümkünse resimleyin