Cok net işaretler bi yorumlarmısınız

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Tüm resimleri yükleyebilirmisin ? Kayaların yapıları ve işlenişleri en sevdiklerimden . Elindeki resimler aynı bölgeye aitse yüklemen lazım , yok farklı bölgelerse karıştırma hiç . Ama bu haliyle sizin için de burda bakacak olanlar içinde eksik olur .

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ikinci fotodaki kayayı koç başına benzettim ben. Eğer öyle ise ona göre değerlendirmek gerekir

azzem

Bilgili Üye
Bu şekilde sağlıklı yorum gelmez daha hem uzak hem yakın resimler yüklemen gerek

Flux

Yeni Üye
Bir cok insan bunu yapiyor tek bir cephe den bakildiginda kaya sekilleri bir cok suliyeti andirir bir okadar da yaniltici ve heves kiricida oluyor haliyle her cephesinden gorulmeli bence de keza ustadlar buna gore nokta atisi yapip net bilgiler verebilsinler

orcun

Member
Son 2 fotoğraf bariz koç başı gibi duruyor lakin, diğer yönlerden de fotoğraflanırsa bilgili abilerimiz olayı detaylandırabilir fikrindeyim.

(Ve Koç başı ile ilgili söyleyecekleri şeylerinde iştah kabartıcı olacağından eminim..)

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Son düzenleme:

dundeon

Yeni Üye
İkiside aynı bölgede tek taraftan cektim malesef ama nerden bakarsan bak koç kafası diğerinide aslana benzettim alan resimleri var ama bunlar cok net diye bunları sormak istedim

dundeon

Yeni Üye
Araştırmama göre emin olmak için sordum koç kafası aslan kafası gibi olan yerler için o dönemin darpanesi diyorlar ama sizler daha iyi bilirsiniz bölgede kaya üzerinde bariz net şekilde haç işaretleride var