Çook acil bilginize ihtiyaç vardır

Amatör81

Yeni Üye
Biz buraya tepeden aşağı girdik. Duvarın iç kısmında olduğumuzu düşünüyoruz

Ekli dosyalar

Amatör81

Yeni Üye
Son halinin resim lerini çekmedim daha şu an 3.5 m
Cubukla boşluk tesbit edildi. Düz bir tarla.
Şuan 3.5 metredeyiz. Son resim leri çekmedim daha. Bu horosan yapıştırma katmadan sonra kaç metre daha inmemiz gerekir. Bilginiz varmı.

adil_e

Aktif Üye
Gelen arkadaş birde alan fotoğrafı gibi birşey çekti. Yeşil renk ve ortası bayağı kırmızı renk bir resim gösterdi tablet gibi birşeydi.
arkadaşım görüntülü cihazla görüntü almışsınız sanırsam. yanlız verileri iyi analiz etmek gerekir. kırmızı renk dediğin yerde tuğla olma ihtimali yüksek. kaldı ki attığın resimlerde zaten tuğla yapı var.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Buranın geçmiş tarihi ile ilgili bilgi edinmelisiniz.. Evet bir yaşanmışlıktan kalan esintiler bunlar.
Şimdi şurada şu var demek yanlış olur. Ne tür bir yapı yada yapılar onu ancak buranın geçmişi bize söyler. Bunu sa bilmenin yolu araştırmaktan geçer. Burası düz bir yer yoksa sırttaki düzlük mü. Eğer sırtta bir düzlük ise bir höyük de olma ihtimali var. Buranın uzak ve çevre resimleri çok makbul olur . Yakınlarda kalesi var mı kilise var mı gibi bir sürü şey gelebilir peşinden.

Amatör81

Yeni Üye
Buranın geçmiş tarihi ile ilgili bilgi edinmelisiniz.. Evet bir yaşanmışlıktan kalan esintiler bunlar.
Şimdi şurada şu var demek yanlış olur. Ne tür bir yapı yada yapılar onu ancak buranın geçmişi bize söyler. Bunu sa bilmenin yolu araştırmaktan geçer. Burası düz bir yer yoksa sırttaki düzlük mü. Eğer sırtta bir düzlük ise bir höyük de olma ihtimali var. Buranın uzak ve çevre resimleri çok makbul olur . Yakınlarda kalesi var mı kilise var mı gibi bir sürü şey gelebilir peşinden.
Görüşlerin için teşekkür ederim. Burası düz bir arazi yani tepe başı falan değil hatta vadi de denilebilir. iki dağ arası yaklaşık 700 metre.
Kitap larda yazan tarih araştırmaları dışında. Buradan dere geçiyormuş ama derenin yönünü değiştirmişler. 200 mt uzağında değirmen varmış. Değirmeni hatırlayan bir ihtiyarımız var.

karakartal88

Aktif Üye
KARDEŞ MORALİNİ BOZMAYAYİM AMA BURADA Bİ İŞ CİKMAZ. BANA GÖRE BURASİ ZAMANLA EROZYONA UĞRAMIŞ ÇÖKÜNTÜ ALANİ TUĞLA TAŞ MERMER HER TÜRLÜ OBJE CİKAR.BOS OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.