Çubuk hakkında yardım

blueverse

Bilgili Üye
İki adet çubuk yaptım biri numuneli biri düz düz olanla bir yer tespiti yaptım sol çubuk düz sağ göğsüme dayandı dört yandan yürüdüm yine aynı aksiyon çubukla oynayıp hafif açma kapamayla yürüdüm yine aynı aksiyon derinlik aldık 3 metre 1 de biz koyduk Ve başladık 4.5 mt indik hiç bir ibare yok bizde bıraktık sonra hazneliyle gittim ve altın numune koydum kazdığımız yerin üst sol tarafında 6 metre ileride kapandı ne iş anlayamadık elime çatal alsam fırıldak oluyor elimde ama bunu çözmüş değilim

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Ustam şimdi çubuk işine ilk olarak Antik bir yerleşim yerinde alıştırma ,talim yaparak sizde nasıl tepki veriyor onu öncelikle çözüme kavuşturmalısınız. Boşluk da zemin altı kaya mezar da deneme ile çalışmaları tespit edip sonra araziye çıkın. Kolaylıklar

blueverse

Bilgili Üye
Bir senedir arazideyim vede yer altındaki boruları dahi çiziyorum buna ilaven 6 bardak çaya arkamı dönüyorum hepsine iki birine 3 şeker attırıyom ve o 3 şekerliyi buluyom evde bulduklarımın haddi hesabı yok

blueverse

Bilgili Üye
Hazneli çok ilginç ne koyarsam ok gibi ona gidiyor bu bir erik te oluyor bir dal sigarada

blueverse

Bilgili Üye
Haznesiz çubuklara daha önce gittiğim 2 adet duvarla çevrili mezar var çok eski orda ışık alamamıştım dün hazneliyle gittim ve altınla baktïm yıldırım gibi mezarın ortasında aksiyonunu yaptı 70 metre etrafından bozup kurdum yine aynıyer gelde çık işin içinden

meteorxp

Member
Ustam yazdıklarını bilmeyen şaşkınlıkla okur başından geçen çokta tepki vermez bende 3 beş ay önce senin gibiydim bir kalabalıkta birinden tırnak parçası alıp o kime ait asma yaprağını alınca asma yaprağına şeker alınca şekere gitmesi vs ama baktım ki olay böyle sonuç vermiyor zaten değişecektir senin bakışın çubukların zaman geçtikçe seni doğruya götürecektir şimdi kesinlikle numune yok altın ve gümüşten sol dik sağ gögüse kapanacak şart mı şart arkadaş şimdi sorarlar gümüş altın nasıl ayrılacak tutuş farkıyla zaten ayrılıyor gümüş farklı tutuş altın farklıdır bu kadar başka metal ayrımı istersen çubuğun diline bakacam kaç derece hangi metal de kapanıyor vs. Her metalin sinyali farklı elde birşey almak farklı yanılgılara sürüklüyor doğru değil hatta kesinlikle değil

blueverse

Bilgili Üye
Kardeşim metalde çarpı gümüş sol altın sağ kapanıyor çok test yaptım ve minarelide cubukla oynayıp eliyorum benim kafama takılan numune almadan bunca test ve deneyi toplayıp başladığım yer fosss çıktı numune alıp baktığığımda hacı burası yanlış diyor sanki birileri b t geçiyor anlamadım

blueverse

Bilgili Üye
Bu bir yetenekse her maddenin bir frekansı varsa o maddenin frekansı toprak altında ve toprak üstünde farklılık gösteriyormu bunu bilmek önemli

blueverse

Bilgili Üye
Bence madde frekans olayını çözen pastayı yer sanırsam. xxxxxxxxxxx

(Milletin parasini sovusleyenlerin isimlerini burada zikretmeyiniz.)
@BulursamKader25

Moderatör tarafında düzenlendi:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Bence madde frekans olayını çözen pastayı yer sanırsam ali seydi gültekin hoca bu işi çözen tek kişi
burdada çözen ustalar var aklıma gelen iki usta @BulursamKader25 @Trakyalı81 çubukla bir giriyorlar madde frekans sıkıntısı olmadan karamelli pastanın kralını yiyorlar yetmemiş gibi burada pastadan herkeze parça parça bedava dağıtıyorlar yemesini bilen ikramı alıp yiyip keyfine bakıyor yemesini bilmeyende heryerine bulaştırıyor aklıma gelmeyen diğer ustalarda fena pasta yiyorlardır.
@Mal bulanındır ustayı zaten anlatmaya gerek yok niki gibi malı bulandır.