çubuk kullanimi arkadaşlar tamamen kendime aitir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakan222

Member
panu.. video yükledim ama bende açılıyor .. sorun acaba senin teldemi bendemi ona göre tekrar yüklerdim

akyol

Bilgili Üye
peki dostum tabi sizin için özel değilse uçuna taktığınız malzemeyide söyleyinde çubukcu arkadaşlar için bir gelişme ve örnek olarak desteğiniz olsun

panu

Yeni Üye
bilgisayarımdan kaynaklı olabilir kısıtlı youtube ye girmiyor

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Ustam emeğinize sağlık, bir sorum olacak, amaç görsel amaçlımı, ticaret amaçlımı, anlayamadım, açıklık getirirseniz sevinirim, Saygılar

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hakan bey . bu şekilde konu açarsanız süresiz uzaklaştırılırsınız bilginize .

akyol

Bilgili Üye
Ustam emeğinize sağlık, bir sorum olacak, amaç görsel amaçlımı, ticaret amaçlımı, anlayamadım, açıklık getirirseniz sevinirim, Saygılar
zaten bende o yüzden özel değilse paylaşabilirmisiniz diye sordum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Gorsem iyiydi :)))

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardeslerim,
Dunya hayati hakikaten imtihan dunyasi.
Varliklar bir an geliyor elden cikiyor.
Hersey olabiliyor.
Hepimizin bir romani var elbette.

50 yasindayim.
Bilerek kimseyi kandirmadim
Yalan soylemedim.
Her halime sukrettim.
Evim vardi triplex, simdi yok.
Arabalarim vardi, simdi yok.
Yok diye de hic sikayetim yok elhamdulillah.
Bunlari niye yazdim..??
Eger isteseydim bu cubuk isinden cok para kazanirdim, hala da kazanabilirim. Hemi de insanlari aldatarak degil, bizzat faydali olarak.
Lakin soyle bir husus oldugundan bu isten uzak duruyorum ve olene kadar da bunun ticaretini yapmayacagim insallah:

1-Cubuk isi Kisiyle alaklidir. Kimisinde iyi calisir, kimisinde cok zayif calisir.
Madem bu cubuk herkesde istenen verimi vermiyor, verim alamayanin gozu verdigi parada olur ve saticiya buğuz eder.
Ben boyle bir ticaret yapmam.

2- Cubukla tespit isi, yillarca calismayi ve tecrube sahibi olmayi getektirir. Marifeti cubuktan beklemek yanlis olur. Şu an satisi yapilan tum cubuklar minerale gider.
Egitimini veremedigin seyin satisi ile amac hasil olmayacagindan dolayi bu satisin bereketi asla olmaz.

32 senedir calisiyorum.
Beddua almak kadar kotu bir sey yoktur.
Lutfen cubuk satisi yapma niyeti olan bu niyetten vazgecsin. Bu isin ne dunyevi nede uhrevi faydasi gorulemez.

Siteden 7-8 kardesimiz benim sistemlerimi bilir. Maliyeti 30 lirayi bulmaz. Cok guzel allayip, pullayip super bir gorselle seri uretim yaptirip, bir site acip rahatlikla 1.000 liraya satilir. Amma alan kisi arazide hezimet yasar.
Eger inansam herkesde calisir hemen siteyi kurdurur satisa baslarim. Amma herkesde calismaz kardesler. Rahmetli Yazicioglunun dedigi gibi : " Su 3 gunluk dunyada firildakca yasamak muslumana uygun degildir"
Hersey para degildir kardaslarim.
Ayrica unutmamak lazim ki;
Allah cc kullarinin rizkini yazmistir, degismez.
Ne yazildiysa bize, o bize ulasir. Ne eksuk ne fazla. Lakin biz yazilani bilmesigimizden calismak ve gayret etmek zorundayiz. Elde edemediklerimiz asla bizi uzmemelidir.
Cok para demek mutluluk demek degildir.
Oyle olsaydi toplumun en mutlu kisileri zenginler olurdu. İnanin bircogumuz zenginlerden daha sihhatli ve mutluyuz.

Bu yazilanlari konuyu acan kardesimiz icin yazmadim, genel icun yazdim, basta kendime yazdim. Konu kapatilmis amma bundan sonraki gunlerde bu konuyu okuyanlara rehber olsun diye yazdim.

Son sozum:
Lutfen hazir cubuk alip dunya kadar paralari sacmayin. Cubuga merakiniz varsa, bu bolumde cubukla alakali yazilari okuyun.
Takildiguniz yerleri bize sorun. Biz size Allah icun yardimci oluyoruz ve olacagizda. Gunu geldiginde hic duymadiginiz gormediginiz ozel sistemlerle sizi bulusturacagimizdan da endiseniz olmasin. Bu is uzun soluklu bir istir.
3 ayda cubuk ustasi olamazsiniz zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...