Çubuk Satıyorum....

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Selamün Aleyküm

Kardaşlarım,

Özellikle dikkat çekici bir başlık yazdım:

2 gündür You Tube de çubukla boşluk bulma, altın bulma vs. konularının videolarını izledim.
Çoğu videonun altına yorumu dahi kapatmışlar, yorum yazamadım. Açık olanlara biraz uzunda olsa
yorumlarımı ilave ettim.

Bu videoları çekenler, istisnasız çubuk satıyorlar.
hele birisi bir devre ilave ettirmiş, kutunun içine koydurmuş;
2.000-tl. fiyat biçiyor.

Diğeri eline pirinç çubuk almış, kesinlikle minerale gitmez diyor.

İnanın daha bu çakallar çubuk tutmasını bilmiyorlar.
İstisnasız hepsi bilek bükerek çubuklara yön veriyorlar.
vs.vs.vs...

Terbiyesizlerrrrrrrrrrrr
Allah cc dan korkmaz kuldan utanmazlarrrrrrr.

Sakın ola para verip bu çakallardan çubuk almayın.
En kötü satıcı ayda 10 takım satsa 20.000-tl. para eder kardaşlarım.
2.000-tl.ye sattığı çubuğun maliyeti 250 lirayı geçmez.
Sahtekar bunlar, sahtekar....

Birde utanmadan telefon numaralarını bırakmışlar.
Yorum yapan 3-5 de yancı almışlar yanlarına, milleti soyuyorlar.

Kardaşlarım,
Çubuğa merakınız-ilginiz varsa;
formumuzda çubukla alakalı tüm teferruat mevcut.
Kendi çubuğunuzu kendiniz yapın. Para vermeyinnn.

Çubuk satıyorummmmmm
diyenden de uzak durun....

Allah a cc emanet olun....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
BulursamKader25 ustam bu topa girmeyeydin. iyiydi. Ee şimdi ben senden kuvvet. Alıp. Bu taklacıları yaziim mi bura.. Yok yok yazmiim..ama duramam ben şimdi. Bi iki tanesini yapiim yüreem soğusun ayrıca o baktığın video yorumlarıda çok ağır küfür yedikleri için.. Youtube acıyıpta kaldırdı.. Ustam

BulursamKader25

@BulursamKader25 ustam bu topa girmeyeydin. iyiydi. Ee şimdi ben senden kuvvet. Alıp. Bu taklacıları yaziim mi bura.. Yok yok yazmiim..ama duramam ben şimdi. Bi iki tanesini yapiim yüreem soğusun ayrıca o baktığın video yorumlarıda çok ağır küfür yedikleri için.. Youtube acıyıpta kaldırdı.. Ustam
Hepsini tek tek yazayım dedim bende, sonra vazgeçtim.
Bunlar gider yenileri gelir.
Genel kaide olarak şunu anlatabilirsek bize yeter inşallah:

HAZIR ÇUBUK ALINMAYACAK

Gerisi kolay inşallah.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
BulursamKader25 Ustam malumunuz. Odur kii. Öyle çubuklar yapmışlar.. Açıklamayı oku Bi bak ben bişey bilmiyomuşum dersin... Yok kundağını şundan yaptık.. Yok içine element koyduk yok sadece altına çarpı olur.. Yok kendiliğinden derinlik ölçer.. Yok transformers robot olur. Yok saf gümüşten yaptım vs ayaklarından millet yıldı.artık..geçen biri tam birine kitlicek.. Saf gümüş çubuk vereyim diyordu.. Vicdanım sızladı yazdım.. Ulan vicdansız.. Hurda gümüş ün gramı. 3.25.iki tane 50.cm.saf yada 900.ayar gümüş çubuk.. 350gram gelir. Aparatıyla.. 3.25*350==.şu para yapar ayıp deemii yaptığınız dedim.

Çubuk kullanmayı ben ilkkez bu forumda duydum işe yarıyor mu bir fikrim yok fakat yerin altındaki koca katmanı geçip tepki veriyorsa Allah'ın hikmetine bak.

Efendi51

Bilgili Üye
supper ustam, gerçekten bu millet söğüşlenmeyi seviyor, bun gümüş çubuk aldım, gittim lehim için, bana güldü adamın biri bu ne diye, bende dedi daha orjinali var, hani dedim bir göreyim nasıl bişe; baktım pirinç çubuk, kesilmiş kaynak falan yapılmış,ardına kundak pirinç borudan yapılmış bir çubuk, belli ki iyi bir paraya da almış, bendeki pirinç çubuğu çıkardım, sade 6 mm, 0,5 metre kesilip bükülmüş, dedim bununla seninkinin hiç bir farkı yok; farkı fiyatı, bende adama güldüm ne yapiim, ustam,

akyol

Bilgili Üye
Sonuna kadar sizlere hak veriyorum bu çubuk konusunda gerçekten bilgisi olanlar burada paylaşır ve eksikler hep birlikte giderilmeye çalışılır bu herkesin de hoşuna gider geçen gün burada bir arkadaş tamamen kendi yapımın diye bir video paylaştı tabi amaç ticaretti çubukla kağıt para buluyordu özelden yazdım kullandığınız maddeyi söyleyin bizde bilgi sahibi olalım aldığım cevap bir şirketle anlaşma yapıldı seri üretim olacak dedi BulursamKader25 Mal bulanındır sonuna kadar haklılar sakın aldanmayın

akyol

Bilgili Üye
Archeologyofksş dostum emin ol milleti söyüşleyen makina satıcılarının makinalarından daha sağlıklı cubuk ayrıca dostum piyasadaki en iyi makinayı alan insanlar neden bir süre sonra satışa çıkartıyor iyi olan satılmaz

BulursamKader25

Çubuk kullanmayı ben ilkkez bu forumda duydum işe yarıyor mu bir fikrim yok fakat yerin altındaki koca katmanı geçip tepki veriyorsa Allah'ın hikmetine bak.
Arkeolog olup da iyi çubuk kullanan bildiğim kişiler var hocam.
Kolay bir mevzu değildir. Çok çalışma ve tecrübe istiyor.
Al çubuk eline, çık araziye, bul boşluk ve altını, olmuyor tabii ki..
Bu konuda 2 tane uzun yazı yazdım, fırsatınız olur okursanız, tüm teferruat mevcut.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Aman ha aman!Manukyancıların mağduru olmayın.

Tastan

Editör
Degerli BulursamKader25 ustama bu konudaki hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum allah razı olsun zira kendinden ötesini düsünmek herkulun harcı degildir tecrübeleriyle ve bilgi paylasımlarıyla insanlara yol göstermek ayrı bir sanattır bu yola gönül vermiş yüregi büyük üstadlara selam olsun...