Çubukla tespit ettiğim oda fikirlerinizi önemserim.

Mehmet_mehmet

Engellendi
Çok eski bir yerleşim alanı kaleye yakın bir yer.
Tünel işaretli.
Şekil olarak kurbağa şekline benzeyen kayanın hemen altında oda tespit ettim.
Odanın derinliği 2 mt veriyor.
Ortasında 4 yerde altın Sinyali bir yerde Gümüş sinyali veriyor
Ne önerirsiniz.. Doğruluk yanılma payı ne durumda
Nil Mirkut BulursamKader25 ve değerli ustadlar

Nil

Engellendi
bir çok kere çubuk kullandım , ustası olduğunu iddia eden nicelerini gördüm fakat hiç birşey bulanı görmedim, bu deneyimlerden dolayı çubuğa karşı antipatim vardı , taaki tübitak tan bir hocamızın ısrarı üzerine bir çubuk sistemi ve kullanım sistemi tarif edildi denedim 3 kapaklı açtım 1 hafta önce hatta derinliğine kadar tuttu okadar yani. bir kaç yer daha açınca paylaşıcam form da . yani demem o ki doğru çubuk ve doğru kullanım ve doğru yorumlama yapılırsa işe yaradığını gözümle gördüm bizzat . siz hangi çubuk hangi teknik kullandınız bilemem. zaten şuan bana tarif edilen çubuk sistemi ve yöntemi haricinde bir yöntem bilmediğim için. sizin çubuk tespitinize bir yorum yapamıyorum..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaşım,
Oda ölçülerinin mantığını kuramadım, yani kafama pek yatmadı.
İçindeki altın ve gümüş sinyalleri de düşündürücü, zira Nil ustanın dediği gibi sisteminiz yoksa altını tespit çok zor.

Aradan 1-2 gün geçsin. Tekrar gidip tespitlerini tekrar yap.
Fark çıkarsa şekli yeniden çiz, paylaş inşallah.

Yapacağın önemli bir iş daha var:
Tünelin başlangıcında bir derinlik al, birde tünelin bitip odanın başladığı yerde derinlik al.

Sonrasında tekrar görüşelim inşallah.

Hatta odanın olduğu yeri; 20-30 metreden resimleyip yüklersen daha güzel olur.

Kolay Gelsin.

BulursamKader25

bir çok kere çubuk kullandım , ustası olduğunu iddia eden nicelerini gördüm fakat hiç birşey bulanı görmedim, bu deneyimlerden dolayı çubuğa karşı antipatim vardı , taaki tübitak tan bir hocamızın ısrarı üzerine bir çubuk sistemi ve kullanım sistemi tarif edildi denedim 3 kapaklı açtım 1 hafta önce hatta derinliğine kadar tuttu okadar yani. bir kaç yer daha açınca paylaşıcam form da . yani demem o ki doğru çubuk ve doğru kullanım ve doğru yorumlama yapılırsa işe yaradığını gözümle gördüm bizzat . siz hangi çubuk hangi teknik kullandınız bilemem. zaten şuan bana tarif edilen çubuk sistemi ve yöntemi haricinde bir yöntem bilmediğim için. sizin çubuk tespitinize bir yorum yapamıyorum..
Size tarif edilen sistemi merak ettim bende.
Takipteyim inşallah.

hatemimuhr

Yeni Üye
Nil hocam bende meraktayim . Cok bilindigi iddia edilen yanlislari da ortaya cikarirsiniz. Bizleride aydinlatirsiniz insallah )

Nil

Engellendi
insanları yanlış yönlendirmemek adına paylaşmıyorum, testi bitirince paylaşıcam , ben ve arkadaşlarım da hayrete düştük nasıl olabildi diye, açtığımız kapaklı lar haricinde birde oda tespiti yaptık , bunda da yanılmaz ise paylaşıcam,,,inş

Mehmet_mehmet

Engellendi
Değerli ustadlar kullandığım çubuk testleri yapılmış, denediğim Altın solisyonlu alan tarama çubuğu.
Kendim de eklediğim saf altın ve gümüş olan çubuk İşaretlerin efendisi Ümit Yaman'ın icat ettiği Altın solisyonlu Çubuk YOUTUBE tan Define Partisinden temin ettim Nil hanım teşekkürler

BulursamKader25

Değerli ustadlar kullandığım çubuk testleri yapılmış, denediğim Altın solisyonlu alan tarama çubuğu.
Kendim de eklediğim saf altın ve gümüş olan çubuk İşaretlerin efendisi Ümit Yaman'ın icat ettiği Altın solisyonlu Çubuk YOUTUBE tan Define Partisinden temin ettim @Nil hanım teşekkürler

Kardaşım,
madem, teyitli ve test edilmiş bir çubuk sistemin var;
mesafe de fazla değil, yapacağın şudur;
tünelden odaya ulaşmak.
Fazla bekleme derim. Sonuçtan da bizi genel olarak haberdar edersen seviniriz.

Kolay Gelsin.

Son düzenleme:

Mehmet_mehmet

Engellendi
Kardaşım,
maden teyitli ve test edilmiş bir çubuk sistemin var;
mesafe de fazla değil, yapacağın şudur;
tünelden odaya ulaşmak.
Fazla bekleme derim. Sonuçtan da bizi genel olarak haberdar edersen seviniriz.

Kolay Gelsin.
Memnuniyetle çok değerli abim allah cümlemizin işini rast getirsin yanlış insanlar ve durumlarla karşılaştırmasın bir yerde bir araştırmam var hayırlısıyla bitireyim başlayıp paylaşırım

shovmeks

Member
Nil ustam da çubuğa inanmaya başladığına göre bu işe ciddi ciddi asılma vakti geldi. :D
Paylaş usta bende merak ettim doğrusu.

Nil

Engellendi
inanmak ne kelime :) çalıştı resmen daha ne olsun , yalnız bana öğretilen çubuk sistemi asla ve kata metal bulmuyor , metal bulmadığı içinde mineral aldanması hiçmi hiç yaşamıyor ,,,
Nil ustam da çubuğa inanmaya başladığına göre bu işe ciddi ciddi asılma vakti geldi. :D
Paylaş usta bende merak ettim doğrusu.