Çubukların Çalışma Mantığı Ve Doğruluğu

Azrad

Engellendi
Son zamanlarda bazı arkadaşların forumda çubuk hakkındaki olumsuz herhangi bir delile dayanmayan talihsiz açıklamaları üzerine bilen bir kişi olarak nacizane çubuklar hakkında bilgilendirme yapmak istedim.
Çubuk tecrübe isteyen bir konu.Deneme yanılma olayı.Ustalık bu şekilde oluyor zaten.
Çubuklar her insanda mükemmel çalışacak diye bir kaide yoktur.
Çubukla tespit yapan ve işlem yapan sonuca ulaşan çok insan vardır.Bulan buldum der mi ?
Her maddenin çekirdek ve atomlardan oluştuğunu inkar edemezsiniz.Çekirdek , atom ve atomlar devamlı olarak etkileşimde olacaklardır Kıyamete kadar.Bu etkileşimler bazı sır ' lara mazhar olur.Herşeyde olduğu gibi atomlarda da bir neden sonuç ilişkisi kaçınılmazdır.Bu sebeple ortaya bir enerji zuhur eder.Bu enerji toprağın içindeki bir nesne için farklı toprağın dışında ' ki bir nesne için farklı dalga boyları ile evrende etkileşimde bulunur.Toprağın içindeki kısım bizi ilgilendiren kısımdır.Toprağın içindeki bir nesne veya boşluk vb. tabiri caizse insan vucudundaki kılcal damarlar gibi belli bir zaman sonra bütünleşir.Artık o nesnede topraktır.Fakat enerji yayılımı farklılaşmış orjinal olmayan farklı dalga boyları ile dışarı salınım yapmaya başlamıştır.Çubuk kullanan kişi bu salınımları tespit eder.sapma ve yansıma olayları toprak içindeki bu nesnelerin veya boşluğun ,duvarın , tavanın her neyse dalga boyunun değişmesi nedeni ile ortaya çıkar.Çünki toprağa gömülen nesnenin belli bir zaman sonra yaydığı enerji dalga boyu değişmektedir.Toprakla bir bütündür.Topraktan yaratılan insan oğluda dolaylı olarak toprakla bir bütündür.Manevi anlamda ki detaylara şuan inmek istemiyorum.Hakikat budur arkadaşlar.Kullandığınız çubuklarında herbirinin maddeleri ve atom numaraları ayrı olduğu nedeni ile saptamaları ve tespitleri farklı olacaktır.Tepkileride öyle.Saf bakır maddesi atom olarak daha düşüktür herşeye gider.Gümüş maddesi atom olarak daha yüksektir seçiçi bir maddedir.Gibi açıklayabilirim sizlere tespitlerdeki farklılıkları.

Çubukla tespit için en uygun zaman sabah ezanından sonra ilk 4 saat ve ikindi ile akşam ezanı arasıdır.Mineral eleme vb konular ile ilgili forumda birçok bilgi mevcut kendi kendinize deneyerek ustalaşabilirsiniz.

Mevla yolunuzu bahtınızı açık etsin.Hak yoldan ayırmasın inşallah.

Azrad

Engellendi
Çok tartışmaya açık bir konu olmadı sanırım.Açıklayıcı bilgi niteliğinde fakat ben herhalükarda fikir ve düşüncelerinizi merak ediyorum.Ustalarım ?

meratan

Aktif Üye
Azrad kardeş sen emek vermiş bir paylaşımda bulunmuşsun.Bizede emeğine sağlık demek düşer.Ancak anlatılan şeyler klasik şeyler.Benim açımdan ilginç olabilecek şey ise nesnelerin dalga boyutudur.Nesnelerin dalga boyutu ne kadardır mesela tespit ettiğin bir nesne özellikle boşluk içinde değilse ne kadar sapar yada işlem yaptın diyelim dalga yön veya yer değiştirdi takip etmek mümkünmüdür.Bu soruların cevabı konuyu ilginç kılabilir
Saygılar

Azrad

Engellendi
Azrad kardeş sen emek vermiş bir paylaşımda bulunmuşsun.Bizede emeğine sağlık demek düşer.Ancak anlatılan şeyler klasik şeyler.Benim açımdan ilginç olabilecek şey ise nesnelerin dalga boyutudur.Nesnelerin dalga boyutu ne kadardır mesela tespit ettiğin bir nesne özellikle boşluk içinde değilse ne kadar sapar yada işlem yaptın diyelim dalga yön veya yer değiştirdi takip etmek mümkünmüdür.Bu soruların cevabı konuyu ilginç kılabilir
Saygılar
Müsait zamanda detaylı bir konu anlatım yaparım ınsallah.Yorumunuz için teşekkürler

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaşım,

Çubuğa inanmayanlarla tartışma işini çoktan bıraktım.
İnanmayan inanmasın beni ilgendirmiyor.

Biz inananlarla yola devam ediyoruz.
Bak şu anda 7 kardaşımıza tecrübe aktarımı ve yönlendirme yapıyoruz.
Gidişat güzel hamdolsun.
Kimseden de 3 kuruş maddi menfaatimiz yok.

Ben anamdan "el" aldım, nazar ocağıyım.
Ocaklık; dinimizde MEUNET kavramı içindedir.
İstanbulda eli kolu kalkmayacak kadar yorgunluk içindeki arkadaşım beni arar,
Abi beni bir oku der, okurum. Tabir caizse 5 dakika içinde zimba gibi olur.
İnanan inanır inamayan inanmaz.
Yıl:2018 Vallahi Allahımızın cc varlığının delillerini ben ateistte anlatmam.
Bu yönde gayretimde olmaz. 2018 yılında hala birisi ateistse sal gitsin.

Çubuk işi de aslında MEUNETtir. Gerçektir. İnanmayan inanmasın, beni ilgilendirmiyor.
300 bin peygamber gelip geçmiş, yalancı peygamberlerde çıkmış.
Milyonlarca evliya gelip geçti, sahteleri de çıkmış.
Eline çubuk alan binlerce adam var, içlerinde usta olan var, olmayan var.
Para karşılığı yer bakan, işin ehli olmayan şerefsizler var, sahtekarlar var.
Para alınmasına karşı değilim. Adam gelsin baksın, tespit yapsın.
İşlem sonucunda hakikaten varsa, hedefe ulaşıldığında anlaştıkları parayı veya yüzdeyi alsın.
Ben sırf milletin sırtından öğlen ve akşam yemeği yemek için, işin ehli olmadığı halde, sağa sola gideni de gördüm.

Sana da tavsiyem;
Çubukla alakalı menfi yaklaşanlara takılma. Onları koy kenara yoluna devam et. Yürüyüşüne engel olmasınlar
Tüm çubuk kullananlara sahtekar diyenlerde çıkıyor ara sıra. Onları da hitabetlerinden dolayı ikaz ediyorum.
Laf dinlemeyenleri de siteden atıyorum. Uslubun da edebi olmalı değil mi..? Edepsizle uğraşmak boş iştir.
Gönder gitsin.