Çubukların içinde hangisini kullanmalıyım

Çırakgenç

Member
Öncelikle selamın aleyküm ustalarım yaşım daha genç siz değerli abilerimin tavsiyelerini okudukça çok seviniyorum sayenizde birkaç birşeyler öğreniyorum hepinizden allah razı olsun... Ustalarım bir tanıdığıma Facebook tan 950 tl ye prinç çubuk aldık alfa prinç’iymiş altın kaplamalı falan bulunduğumuz arazilerimizde önceden yaşam varmış kalıntıları hala çıkıyor küp parçaları kremit falan bizde bu çubukla bi işe girelim dedik elimize altın aldık kazdık kazdık 2 metre ile başladım daha sonra 10 metre bile kazdığımız oldu satan adam öyle met ettiki çubukları anlayacağınız bizi ekti sonunda pes ettik şimdi ben kendim yapıcam gümüş tavsiye ediyorsunuz ama internette bulamadım bi sitede var onunda uzunluğu yazmıyo fiyatı 40 tl 2 mm kalınlığında ben gümüş ile birlikte hangi çubuk kullanmalıyım hepinize teşekkür ederim

dersu

Bilgili Üye
Forum da ilgili konularda kısacık bir araştırma yaparsanız çubuklarla ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Üşenmeden okuyun çok faydasını görürsünüz.

Çırakgenç

Member
Abilerim teşekkür ederim boş vakitlerde okuyabildiğim kadar okumaya çalışıyorum ama kafam çok karıştı yok altın bulamayız falan diyenler var soru işareti soldu kafam

O çubuğu o fiyata size satanın allahından bulsun..Siz gene hevesinizin kırılmadığına şükredin.. Buraya döndünüz şanslısınız.. Hangi çubuk işleyişi var hepsi bu sitede mevcut siz kendinizi yavaş yavaş geliştirin... İllaki gümüş olacak diye kayde yok.. Elektirikçiden alın bakır elektirik telini 3-5 tl soyun güzelcene L şeklinde bük..al sana basit işlem test et antreman yap... Ne kadar çok antreman o kadar iyi sonuç

densi

Bilgili Üye
eksik kalmış tamamlamışsın saol abi