çubukta başka bir yöntem

hayalsaati

Bilgili Üye
Bu yöntemin benzerini youtubede seyretmiştim. Uygulamaya çalıştım başaramadım. Bugün bir kez daha uğraştım farklı bir yöntemle çalıştığını gördüm. Denemenizi ve tercübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Öncelikle seyrettiğim sistem şuydu. Cep telefonunu bir yaptığı plastik tekli çubuğun üzerine takıyor kulaklık kısmına anten takıyor. Kısaca sistem bu ancak ben başaramadım bunu ancak daha kolay yöntemle bir sonuç aldım. Öncelikle rulmanlı bir çubuk ben elektrottan yaptığım rulmanlı çubukla denedim. Tek çubuk iki değil. Bildiğimiz rulmanlı çubuk tek elde tutuluyor. Numune yerine çubuk kundağına telefonu yapıştırıyprum yani beraber tutuyorum. Zor oluyor alışınca sorın yok.
Asıl iş telefondaki programda. Google playda var. Adı:
Frequency Sound Genaratör.
Ekli dosyayı görüntüle 241487
Görüntü bu.
Sarı yerden frekansı giriyorum. Her madde için farklı frekans.
Ekli dosyayı görüntüle 241488
Frekansı gir save de boşluğa ismi yaz örnek altın ok de. Programı kapa aç. Bu önemli kaydederken kapat aç her seferinde bu işlem sadece bir kez yapılacak kayıt ederken bir daha uğraşmayacaksınız. Önemli bir not kaydetmeden önce frekansı ayarlayıp play tuşuna basarsanız kullanırken tekrar playa basmaya gerek kalmaz. Uğraşmazsınız.
Özet: frekans gir playa bas save de çıkan boşluğa altın yaz. Ok de. Programı kapat aç. Yeni frekansı gir. Play de save de gümüş yaz ok de . programı kapa aç. Yeni frekansı gir play de save de bakır yaz ok de.
Altın bakır gümüş elmas su boşluk frekansları tek tek kaydedildi. İşlem tamam.
Kullanım: çubuğa tel yapıştırdık. Altın frekansını açtık nereden memory tıkla kaydettiklerin orda işateyle altta load bas işlem tamam. Taramaya başla.
Frekans ayar için üç yer var hangisi önemli değil ben en alttakini kullandım.
Eeeeeee hangi frekansları hangi maddeye gireceğiz işte frekanslar:
KISACASI NUMUNE YERİNE BİZ FREKANS KULLANDIK. Benim bahçe iki dönüm bahçede her türlü metal var çivi bakır çinko ne ararsan. Bugün altın frekansı girdim sinyal vermedi. Bakır girdim bakıra gitti buldu. Gümüş girdim bir noktada sinyal verdi derinlik iki buçuktu bıraktım. Suyu denedim olumlu.
Sadece şu dikkatimi çekti bakır hariç çubuk sadece üzerine gelince sinyal verdi bakırda elli metreden götürdü. Belki çubuğum elektrottur o sebep. Yarın prinçle deneyeceğim. Aleminyum çubukta da sonuç iyi onu da denedim. Tamam kızmayın frekansları yazayım.
ALTIN: 4.5 Hz
BAKIR: 86 HZ
GÜMÜŞ: 6.6 Hz
BOŞLUK: 60.8 Hz
BRONZ: 38.6 Hz
ELMAS : 8.1 HZ
KURŞUN : 77.2 HZ
SU : 97 Hz
Anlamadığınızı sorunuz. Tecrübe eden de paylaşırsa güzel sonuçlar çıkar.. Saygılar.

Memolii

Aktif Üye
Çubuğa telefonu nasıl tutturacagiz onu anlamadım ustam

hayalsaati

Bilgili Üye
Memolii ustam ben sadece tuttuğum yere değdiriyorum o kadar. Dün çubuk elimde masada uğraşıyordum masa üzerinde duran telefondan frekansı açınca çubuğun yön değiştirdiğini gördüm hiç değmeden. Bu gün bir frekans girdim rast gele çubuk armut ağacına gitti. Ne tarafa dönsen bir çok ağaç var yakında sadece armuta gidiyor. Frekansı değiştirdim armutu görmez oldu. Frekanslar önemli deneyerek bir çok nesnenin frekansı bulunabilir. Kısacası elime çubuğu aldığımda frekansı açıp telefonu aynı elime sıkıştırıyorum.

wesli1986

Aktif Üye
Tuhaf bir şey denemek lazım aslinda ama verimli olurmu nasip peki şöyle yapsan telefonun kulaklık takılan yere kulaklığı taksan kulaklığı kablosunu kesip siyirsan telleride çubuğa degirsen olurmu

Memolii

Aktif Üye
hayalsaati ustam bende kulaklığı yeremi sallandiracagiz onu soracaktım wesli arkadaş sormuş

hayalsaati

Bilgili Üye
Ben kulaklık falan takmıyorum sadece teli değdiriyorum okadar ben izlediğim videoyu paylaşayım çıkış yolum o videoydu. Bakim bulursam.

Siva

Bilgili Üye
Aslinda telefona girdigin metal ad cubugun ikinci beyine odaklanmasi yani telefona girdigin ayar altin ve cubukta senin komutuna uyarak telefone girdigin ayari uygulamasi yani komut kendi beyninde degilde tlfnda olmasi tlfna iletmen cubugunda tlfondaki ayara odaklanmasi olabilirmi )

hayalsaati

Bilgili Üye
Memolii wesli1986 ustalarım bu videoda ayarlar da var. İnanın denemeye değer.
[video=youtube_share;jteGszrdXZ4]https://youtu.be/jteGszrdXZ4[/video]

hayalsaati

Bilgili Üye
Aslinda telefona girdigin metal ad cubugun ikinci beyine odaklanmasi yani telefona girdigin ayar altin ve cubukta senin komutuna uyarak telefone girdigin ayari uygulamasi yani komut kendi beyninde degilde tlfnda olmasi tlfna iletmen cubugunda tlfondaki ayara odaklanmasi olabilirmi )
Elbetteki olabilir. Kısaca çubuk zihin gücünden etkileniyor mu acep diyorsun. Ben hala çubukta zihin gücü mü etkisi nedir onun peşindeyim. Ancak son denemelerimde boşluk ve değersiz metalde yüzde yüz sonuca ulaştım. Bir dönüme başkası bakır kurşun demir gömdürdüm bir ay bekledim ve üçünü de hatasız buldum. Gömülen yerleri görmemiştim ve arazinin yarısı sürülü ve bu süre içinde buraya hiç gitmedim. Kar yağmur yağdı. Burda sorun yok. Amma değerlide var bu gömülenlerin dışında bir de altın gömülmüştü. İşte onu bulamadım :)))

Siva

Bilgili Üye
Buldugun 3 metalin derinlikleri ve buyuklukleri ne kadardi bulamadigin altinin boyu veya cinsi grami ve derinligi ne kadardi . Ve bulmaya calistigin yerde gomen arkdaslar yanindamiydi . Ben 4 lu cubuklari yani 2 kisilik cubuklarin daha iyi oldugunu dusunuyorum . Bende kendi evimin etrafina altin saklatrirdim cocuklara hemen hemen hepsini buldum ama arazide dagda olay farkli bana gore.

hayalsaati

Bilgili Üye
Kurşun bir cm boyutlu serçe parmağı kalınlığında arazide çıkardığım numune. Bakır baş parmak kalınlığında 2 cm boru demir 15 cm profil demir derinlik hepsi aynı değildi en derini 40 cm. Altına gelince 18 ayar yüzüktü derinliği 30 cm. Evet gömen kişi gömerken ben yanında değildim ancak arama ve çıkarma anında kendisi yanımdaydı.
Siva