• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Daire içinde haç

mevlüt42

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selâmün aleyküm öncelikle şunu söylim bu mübarek aylarda hiç bir kardeşimle kırgın değilim hepsi geldi geçti. Çok yüksek hakim bir tepede bu işarete rastladım tahminimce bir ibadet şekli olarak düşünsemde bilgisi olan kardeşlerim den yorum almayı uygun gördüm. Bendende hasbel kader bilgim dahilinde bişey sormak öğrenmek istiyen kardeslerimede her zaman kapım açık. Allah yar ve yardımcımız olsun sağlıcakla kalın...

Ekli dosyalar

deli firat

DOĞACI
Moderatör
A s kardeşim başka foto varmı sag sol ön taraf varsa yükle daha iyi yorum gelsin selametlen

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeşim bu işaret kıymetli mezar der fakat bu resimden mezar belli olmaz. Uzak e yakın resimleri arsa ekle yardımcı olalım.

Hırçın

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
mevlüt42.kardeş .kendi bölgemden çözülmüş aynı işaretten yola çıkarak .şöyle söyleyeyim .benim gördüğüm işaretin 1metre batısında mezar oyması .oyma çentikli yani sivri ağızlı .ve oyma nin sivri ağzı tarafında .yine batı kısmında hemen 2metre ara olacak şekilde açılmış kaya mezarı .inşallah katkım olur

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@mevlüt42

dostum,
işaretin aşikar güze bir mezardır
araman gereken alan ise
7m yarı çaplı bir alan olmalı

rast gele selametle

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Güzel bir odan var bu işaretin 3..5 adım önunde çökme hafif şişlik yapan yere bak

mevlüt42

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tşk ederim Şirvan usta bende önünden şüphelenmistim. Oda kanaatiniz nasıl oluştu???

mevlüt42

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tşk Ragıp usta 7 metre yarı çaplı dediğiniz tam olarak nedir?

mevlüt42

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tşk dostum kayalar kaya mezar yapılacak kadar iyi durmuyor ama bunuda değerlendirelim.

mevlüt42

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tşk ustam çekeyim inşallah değerini bilmedigim için bi cahillik ettik fazla foto çekmedim.

Pscyhe

Engellendi
Isaretin en fazla 10 mt cevresinde güney guney bati kisminda aramaalr yapilmasi bosluk bakilmasi gerekir guzel bir mezar der..daire icinde olmasi oda olma ihtimalini artiyor.icinden cikacaklar bayagi bi tatmin eder..

SUSMUŞ35

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
daha önce bu işaretin açılmışını bu sitede gördüm hemen önünde ve fazla derin değildi kolay gelsin

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
İşaretin hemen altındaki çift ağızlı balta aile mezarı der. Üstadların çözüm önerilerini tek tek not al bölgeye gidersen hepsini harfiyen uygula. Sonra sonucu bildir. Bakalım ne çıkacak. Rabbim nasiplendirsin inşaEllah. Selametle

Stavroz

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gardaş daire içinde haç yeminli haçtır son noktadır değerli mezarı vardır işaretin olduğu kayanın altında olur derindedir biraz işaretli kayanın 1.5 metre önünden başla girişi dogu veya batı yönünde ara.
NASİPSE GELİR HAKKtan NASİP DEĞİLSE GİTMİŞTİR ÇOKTAN.

mevlüt42

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tşk ederim dostum değerli olduğunu düşünmediğim için fazla önemsemedim.. Tek dikkatimi çeken yerin çok muazzam bir yerde olması. Sizin böyle yaklaşma nız tabiki tamamen fikrimi degistirdi umarım sizleri mahçup etmem:)))