• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Dedektör Bayilik Başvurusu

Dedektorburada

Moderatör
Moderatör
Katılım
27 Ara 2017
Mesajlar
29
Tepkime puanı
36
Puanları
3
Konum
Istanbul - Maltepe
İş kurmak isteyen yatırımcılar ne iş yapacağınıza henüz karar vermemişseniz dedektör sektörüne göz atmadan geçmeyin. Kar marjı en yüksek işlerden bir tanesi dedektör bayiliğidir.

Dedektör bayiliği için çok büyük bir sermayeye ve mağazaya ihtiyacınız yoktur.

Metal Dedektör sektöründe önemli olan hangi markaları satacağınızdır. Mağazanıza doğru marka ve modelleri koyduğunuz takdirde ürüne bağlı olarak %20 ile %40 oranında kazanç elde edersiniz.

Dedektorburada.com olarak birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü ve yetkili bayiliğini üstlenmektedir.

Türkiye yetkili distribütörlüğü bulunan markalar; Quest Metal Detectors, C. Scope Metal Detector, Black Ada, Nel Coils, Karma Coils, Treasure Products, Treasurehunter 3D, Groundtech Detectors, Ger Detect, MWF, Ajax Detectors, BR Detectors, Mega Detection, Radar Team GPR, Britbe LRL, TFR Dowsing Rods, 3rd Eye Electronics (Under Vehicle Camera Systems).

Yetkili bayiliğini üstlendiği markalar; Minelab, Garrett Detectors, XP Detectors, Fisher Detectors, Teknetics Detector, Conrad Detectors, Tero Vido, KTS Electronic, Rutus Metal Detectors, Whites Dedektör, Nokta|Makro Detectors, DRS Electronics, OKM Detector, Mala GPR, Ridgid, SebaKMT, Rothenberger'dir.

Müşterinin aradığı ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek tüm Metal Dedektörleri, Yeraltı Görüntüleme Sistemleri ve Radarları, Alan Tarama Cihazları, Metal Dedektör Aksesuarları, Güvenlik Dedektörleri, Endustriyel Dedektörler ve daha birçok ürün dedektorburada.com'da.

Türkiye’nin en kapsamlı metal dedektör distribütörü DedektörBurada.Com tüm bu markaları sizlere sunuyor. Sizin yapmanız gereken iyi bir mağaza açıp DedektörBurada.Com’a bayilik başvurusunda bulunmak.

Dedektör sektöründe sattığınız marka kadar hangi distribütörün bayisi olduğunuzda çok daha önemlidir. Çünkü Türkiye’de sahte dedektör satışları yapılmaktadır. Eğer DedektörBurada.Com bayisi iseniz müşterileriniz gönül rahatlığı ile alışverişini yapabilir. Kuracağınız işte güven oldukça önemlidir. Bunu unutmayın!

Dedektör bayiliğinin en büyük avantajlarından bir taneside, işinizi online satış mağazalarına kolayca taşıyabilir, sosyal medyalarda ise kendi reklamınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Dedektör sektöründe doğru markaların satışı yapılması durumunda müşterilerden olumlu yorumlar gelecek; siz hiç bişey yapmasanız bile müşteriler sizin hem reklamınızı yapacak hemde sponsorluğunuzu üstlenecektir.

Dedektorburada.com kurumsal yapısı, profesyonel yaklaşımları, disiplinli ve kaliteli Satış Sonrası Hizmeti ile dedektör sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

dedektor-bayilik.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst