Dedektör Lazım ...

tasdelen

Yeni Üye
Guzel bi dedektore ihtiyacim var sahibiyle birlikte onunda hatri sayiril bi payi olucak %1000 kesin gomu arama yapilacak alan ev arazisi

Güllübahçe

Aktif Üye
Gelene pek güvenme kardeşim o işler öle basitçek omuyo

tasdelen

Yeni Üye
Bu isin ustasi guvenilir birisi lazim bize bizde siradan isinde gucunde insanlariz tarama yapilacak alan belli yuksek mihtarda gomu var tek eksigimiz saglam bi cihaz kiralama isinde gps koyuyorlarmis makinaya onun icin kiralama satin alma dusunmuyoruz cihaziyla birlikte guvenilir bi arkadas lazim bize herkes payina duseni alacak cihazi olan arkadas 0531 xxxxxxxx bu numaradan acil olarak benimle iletisime gecebilir detayli gorusebiliriz istanbuldayim

Güllübahçe

Aktif Üye
Peki çağırana güvenelim mi ?

:244:
Ahaha bu süperdi bende derin makine yok bizim arkadaşlarda var hiç biride gittikleri yerde aha para burda deyip gitmez eğer yer sakat yaramaz gibiyse burda heykel var burda para var deyip uydurur giderler baktın yer obiçim ozaman filimler kurulmaya başlar. Bi tane makineci aha kardeşim para burda desin gitsin ben hayatımı koyarım ben bu işin kitabını yazdım bizim köyde bu iş meslekten otedir bakma bi hoca işine girdim işlerden biraz soğudum

MertTaş

Yeni Üye
Kardeşim sen bu hevesle çok iyi bir yerlere gitmiyorsun, az sakin ol ve tavsiyeleri dinle derim.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu işlerde babama güvenmediğim için ilginç bir yaklaşım... vallaha gitmek ve gelmek bu işlerde hele zor zanaat...

Kurt55

Yeni Üye
Aynen ben kendim bizzat yaşadım Allahtan bişi çıkmamıştı yanımdaki arkadaş babasıda saklanmış bizi izliyor arkadaş dedim akrabam az kalsın vurmaktım çıksaydı o beni vurcaktı demek güvenmek zor

mguleryuz

Aktif Üye
yasak bir meslek oldugu için herkes temkinli anlayış gösterin