• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Dedektör önerisi

BilgiliAnne

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba
Bana sadece altın ve gümüş bulan dedektör varmi önerebilirmisiniz
Minarelden çok çektim zart zurt herseye minerale çanaga çomlege taşa yaşa ötmeyecek fiyati da uygun? olan bir dedektör tafsiyesi olan varmi? Net cevap verecek özellikle mineral ve kirik tugla çanak çomlek gibi seylere ötmeyeninden varmi bilen tafsiye bekliyorum fiyatlariyla birlikte

MehmedovKosvic

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar.
bilmediğim ve kullanmaya korktuğum için soruyorum. Ben alan tarama yada yer altı tarama yapmak için dedektör alsam veya kiralasam cıksam bir maceraya bişey olur veya olmaz bu dedektörlerde GPS,GPRS var mı ? Yani bu konuyu ciddi manada tam cevap alamıyorum.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Merhaba
Bana sadece altın ve gümüş bulan dedektör varmi önerebilirmisiniz
Minarelden çok çektim zart zurt herseye minerale çanaga çomlege taşa yaşa ötmeyecek fiyati da uygun? olan bir dedektör tafsiyesi olan varmi? Net cevap verecek özellikle mineral ve kirik tugla çanak çomlek gibi seylere ötmeyeninden varmi bilen tafsiye bekliyorum fiyatlariyla birlikte
Bulursan banada haber verki, beraber alalım.

SeyyarTayyar

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Google'ye zenon zn600 yaz, youtube'de tanıtım videosu var. Derinlik ve ayrım konusunda çok iyi. Fiyatı 1.700 ile 2.000tl arasında. Tek parayı 35-40 santimden söküyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BilgiliAnne

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Google'ye zenon zn600 yaz, youtube'de tanıtım videosu var. Derinlik ve ayrım konusunda çok iyi. Fiyatı 1.700 ile 2.000tl arasında. Tek parayı 35-40 santimden söküyor.
Simplex Su geçirmez 12kHz Tek Para/Buluntu/Altın Dedektörü bunu gördum internette bu nasil bilgin varmi senin yazdigina baktim ikinci elleri var

Son düzenleme:

Mavigöz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam bu yazdığın cihazdan kullandinmi nasildir

oymak beyi

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar.
bilmediğim ve kullanmaya korktuğum için soruyorum. Ben alan tarama yada yer altı tarama yapmak için dedektör alsam veya kiralasam cıksam bir maceraya bişey olur veya olmaz bu dedektörlerde GPS,GPRS var mı ? Yani bu konuyu ciddi manada tam cevap alamıyorum.
güzel soru ama cevap gelmemiş malesef

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
güzel soru ama cevap gelmemiş malesef
Gps li olanları illaki mecuttur bunu ancak kiralama yapılacak cihazın modeline bakarak anlayabiliriz. Tabi bunun dışında kiralan kişinin kim nereye gitmiş diye cihazımı takip edeyim diyerek monte ettiği gps varsa bunu bilmeniz cihazın içini açamayacağınız için imkansızdır.

Üst Alt