Dedektör tavsiyesi

Kakaz

Yeni Üye
Ustalar orta yollu tektek için 10.000₺ kadar bir makine önerebilir misiniz. Minnettar olurum.
Not: Bunu yazarken deprem oldu ( hafiften abdesti bozduk) ?

Ferdi46

Aktif Üye
Yeni başlayanlar için bizede minelap gofind 66 dediler ama tabi biz acemi tayfa anca onu kullanabiliriz sanıyorum.

Ferdi46

Aktif Üye
Ayrıca 1 haftadir bekliyoruz cihazı alamiyoruz acaba cokmu kullanılıyor yoksa fiyat uygun duyemi iş gorurmu bilmem

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
butceniz varsa pmx gold da onerebilirim hem tek tek hemde derin aramada guzl makina
Son zamanlarda pmx gold un adını sık sık duymaya başladım.Kullanıcı tarafında oldukça olumlu yorumlar var.Eğer yazılanlar samimiyse,Lorenz ve Minelab gibi markalara kafa tutuyor.Hatta bazı testlerde geçmiş durumda.Mineral eleme yeteneği bu zamana kadar gördüğüm pulseler içinde en başarılısı.Keza derinlikte öyle.Bütçesi yeterli olanlar için alınabilir bir cihaz gibi duruyor.

İBOBABA

Member
Son zamanlarda pmx gold un adını sık sık duymaya başladım.Kullanıcı tarafında oldukça olumlu yorumlar var.Eğer yazılanlar samimiyse,Lorenz ve Minelab gibi markalara kafa tutuyor.Hatta bazı testlerde geçmiş durumda.Mineral eleme yeteneği bu zamana kadar gördüğüm pulseler içinde en başarılısı.Keza derinlikte öyle.Bütçesi yeterli olanlar için alınabilir bir cihaz gibi duruyor.
Bende var kardeş yorumuna katılıyorum rahat rahat alın ama tavsiyem 14dd ile isteyin uygun fiyata daha sonra 90cm lik mono başlıkta alın bu set kopar gider

İBOBABA

Member
Ustalar orta yollu tektek için 10.000₺ kadar bir makine önerebilir misiniz. Minnettar olurum.
Not: Bunu yazarken deprem oldu ( hafiften abdesti bozduk) ?
Öyleyse araziye hiç çıkma jandarma bassa gusül abdestinide bozarsın sen.