Dedektörden anlayan ustalar

yorgunum

Aktif Üye
Ustalar dedektör ikinci el aldım garret at pro mu nedir pek anlamıyom arazide paslı çivilere değerli sinyali veriyo normalmi birde kaplo bağlantı yeriyle oynayınca sinyal veriyo kablomu arızalı acaba

yagiz

Aktif Üye
öncelikle hayır getirmesini temenni ediyorum.
hangi dedektör olursa olsun sahada geçirdiğiniz süre arttıkça makine ile ilgili tecrübeleriniz artacaktır
piyasada ki çoğu aynı sekment dedektör eski dövme çivilere değerli veriyor bu sadece sizin dedektör ile alakalı bir durum değil deneyimlerle tecrübeleriniz arttığında makine sinyal verdiğinde ön yargılarınız zamanla oluşmaya başlayacaktır acele etmeyin derim.
kablo konusunda da düz mantık oynatınca sinyal veriyorsa ya soket yerindendir yada kablodan başka bir alternatifi zaten yok servisine danışmanızda fayda var
iyi günler

yorgunum

Aktif Üye
öncelikle hayır getirmesini temenni ediyorum.
hangi dedektör olursa olsun sahada geçirdiğiniz süre arttıkça makine ile ilgili tecrübeleriniz artacaktır
piyasada ki çoğu aynı sekment dedektör eski dövme çivilere değerli veriyor bu sadece sizin dedektör ile alakalı bir durum değil deneyimlerle tecrübeleriniz arttığında makine sinyal verdiğinde ön yargılarınız zamanla oluşmaya başlayacaktır acele etmeyin derim.
kablo konusunda da düz mantık oynatınca sinyal veriyorsa ya soket yerindendir yada kablodan başka bir alternatifi zaten yok servisine danışmanızda fayda var
iyi günler
Ustam bugün kablodan 2 cm kestirdim lehimlettim aynı sinyal veriyor kablodan değil yani servisi aradım karttan olanilir diyor olabilirmi acaba

yagiz

Aktif Üye
Dedektorun sıfır bedeli az çok belli eğer ikinci elde fiyat noktasında kabul edilebilir bir fark yoksa iade edin edebiliyorsunuz sıfır alın uğraşmayın derim karttan diyorlarsa servis işçiliği sıfır bedeline yaklasir bir anlamı kalmaz

yagiz

Aktif Üye
Birde soketi kontrol ettirin bulabiliyorsaniz aynı kablodan emanet deneme yapın mutlaka bulunduğunuz yerde dedektör satan firmalarda muadil bir kablo bulabilirsiniz