Dedöktör tavsiyeler

tunay_5454

Bilgili Üye
selamun aleyküm ben farklı bir cihaz kullanıyorum bu cihaz için iyi diyenler var kullanmasını bilirsen iş görür benimkisi biraz karışık zor kullanımı

Kimliksız1

Member
Aleykum selam usta 3 gün Sonra Alıcam inşeAllah alışıcaz inşeAllah bende bilmiyorum ilk cihazım olacak Allahın izniyle

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Pulseler ayrımsız cihazdır.Sadece ferro ve non ferro olarak çalışırlar.Yani demir ve demir değil.Non ferro dediğinde değerli mi değersiz mi olduğunu asla bilemezsiniz.Asla altına altın diyemezler.Çeliğe değerli derler.Non ferro da her sinyali kazmanız gerekir.Derine inmek için 100×100 uçurtma başlık gereklidir.Bu tür başlıkların arazide kullanımı hiç ergonomik olmadığı gibi ormanlık kayalık bölgede kullanımı çok zor ve yorucudur.Mineral yapıdan fazlasıyla etkilenir.
Peki hangi cihazı almalısınız? Şu an bütçe dostu en iyi cihaz uğur elektroniğin golden warrior vlf cihazı.en son 3.900 tl idi.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
pulse cihazdır
yoğun mineralli ve kayalık alanda kullanımı zordur
toprak ayarını kaçırmazsanız sizi üzmez

Kimliksız1

Member
Ama Bukadar bütçem yok usta uygun olduğu için bunu tercih ettim derin olarak

Son düzenleme:

Kimliksız1

Member
İlk Cihazim Usta _Mithra_ Bu yeni çıkıcam araziye onun için Fiyat uyguna geldiği için alıcam inşeAllah

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Ama Bukadar bütçem yok usta uygun olduğu için bunu tercih ettim derin olarak
İlk Cihazim Usta @_Mithra_ Bu yeni çıkıcam araziye onun için Fiyat uyguna geldiği için alıcam inşeAllah
cihaza kötü demedim ki
bi ara 1 haftalığına araziye çıktığımızda yanımızda bu cihaz da vardı
tarlalık düz arazide mükemmele yakın fakat taşlık kayalık arazide toprak ayarı çabuk bozuluyor
epey bir saha tecrübesi edinip huyunu suyunu öğrenirsen fiyatına göre güzel cihaz

Kimliksız1

Member
Vallahi Hocam Kaza kaza öğrenicez?? Allahın izniyle Yolun başındayız Daha illaki acemilik Çekeceğiz Tavsiyen İçin Teşekkür ederim Usta Sizin Gibi tecrübeli kişilerle Den Tarif alala Bizde sökecegiz Allahın izniyle Bu işi Saolun Varolun

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Vallahi Hocam Kaza kaza öğrenicez😊😀 Allahın izniyle Yolun başındayız Daha illaki acemilik Çekeceğiz Tavsiyen İçin Teşekkür ederim Usta Sizin Gibi tecrübeli kişilerle Den Tarif alala Bizde sökecegiz Allahın izniyle Bu işi Saolun Varolun
Eyvallah
Allah yolunu açık etsin