Dedöktör

Ristemhasan

Yeni Üye
Merhaba ustalar;
4000-5000₺ arası eski Ermeni evi ve arazide 1metre derinlikte sonuç verecek birşey için öneriniz nedir?

Amisos

Bilgili Üye
impact 1 mt ye iniyormu abi , bu aralar aka dedektörleri inceliyorum sinyalin ulaştığı son noktaya kadar net ayrım diyor abi bilginiz
impact 1 mt ye iniyormu ki abi , bu aralar aka dedektörlerini inceliyorum piyasaya göre çok çok üstün görünüyor biraz tuzlu tabiki de net ayrım garantisi var , 1 hafta 10 gune kadar tfr 4 gelecek elimize test etmek için kısa süreliğine emanet edilecek , mineral giderici dahil tüm ekipmanı ile gelcek bakalım hızlı bir şekilde yarım kalan yerlerimizi inceleyeceğiz bakalım saygılar

Aronia

Member
impact 1 mt ye iniyormu abi , bu aralar aka dedektörleri inceliyorum sinyalin ulaştığı son noktaya kadar net ayrım diyor abi bilginiz

impact 1 mt ye iniyormu ki abi , bu aralar aka dedektörlerini inceliyorum piyasaya göre çok çok üstün görünüyor biraz tuzlu tabiki de net ayrım garantisi var , 1 hafta 10 gune kadar tfr 4 gelecek elimize test etmek için kısa süreliğine emanet edilecek , mineral giderici dahil tüm ekipmanı ile gelcek bakalım hızlı bir şekilde yarım kalan yerlerimizi inceleyeceğiz bakalım saygılar
usta, tek bir yere bakacaksanız, bir detektör kiralayın.
hedef büyükse, bir çok detektör 1 m'yi görür.
AKA ayrım konusunda çok iyiydir ama hedef nekadar derinde inerse, ayrım yapmak okadar da zordur.
AkA derinlik konusunda ayrım kadar iyi değildir.
Kısaca, henüz kusursuz detektör yoktur.

Amisos

Bilgili Üye
usta, tek bir yere bakacaksanız, bir detektör kiralayın.
hedef büyükse, bir çok detektör 1 m'yi görür.
AKA ayrım konusunda çok iyiydir ama hedef nekadar derinde inerse, ayrım yapmak okadar da zordur.
AkA derinlik konusunda ayrım kadar iyi değildir.
Kısaca, henüz kusursuz detektör yoktur.
Tesoro tejon du düşüncem aslinda anma aka daha cazip gibi görünüyor rus videolarda baya etkili gibi gorunuyor aslinda