• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Deep Blow 2 el satan var mi?

BMW-45

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ben AZERBAYCANNAN yeni uye oldum. Burda olan qardaslarima sorum deep blow nasil bir cihaz? kullanan varmi. 2 el yeralti goruntuleme cihazi almak istirem. yardiminiza ehtiyacim var. tesekkurler her kese.

kaan5557

Engellendi
Yeraltı görüntüleme ancak gerçek GPR cihazlarıyla mümkündür. ..manyetometre manyetometre gradiometre vs cihazlarla bu işler olmaz...bunu bir yere yazın ve hiç unutmayın...Ne zaman unutursunuz keriz yerine konursunuz ...saygılar..

BMW-45

Member
Kayıtlı Kullanıcı
kaan qardasim cox sagol bilgi icin. onerdiyiniz cihazlar adlarini yeni isimlerini yaza bilersiz? yeni kesin olarak hansi cihaz. bir kac cihazin adini yazsaz sevinerem ve ona gore hereket ederdim.

kaan5557

Engellendi
kaan qardasim cox sagol bilgi icin. onerdiyiniz cihazlar adlarini yeni isimlerini yaza bilersiz? yeni kesin olarak hansi cihaz. bir kac cihazin adini yazsaz sevinerem ve ona gore hereket ederdim.
2016-04-12-16-56-16--974637220.jpg

Cihaz böyle görüntü alıyorsa seytandan kactigin gibi uzaklaş. .

images.jpg

Cihaziniz böyle görüntü almalı...
Kim bu düstur dan şaşar o aldanır..
Herkezinde kulağına küpe olsun..

BMW-45

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sagol qardas anladim bunu. Biz moskovadan oko-2 georadar almisdiq oda beleydi. ama metal ayirimi yox idi. Toprakla qarismayan her seyi gosterir 10metre derinliye qeder. Metal ayirimi ozelliyinde goruntulu cihazi henuz bulamadim.TESEKKUR EDERIM.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !

kaan5557

Engellendi
Yeraltini goruntuledigini savunan her cihaz metal ayrımı yapmaz...yapar diyen yalancidirr sahtekardir....içiniz rahat olsun...cihazi satarken metal ayrımı yapıyor diyen herkez sahtekardir..bu böyle biline...

kaan5557

Engellendi
Mala ramak ustün bir cihazdir...gpr kullanmanin zorluguda budur zaten...iste goruntuyu cahil defineciler kolay okusun diye ilk resimdeki gibi uyduruk pc programlariyla insanlari kandiriyirlar...birileri bilerek yada bilmeyerek cahilliginden alet oluyor...

MendereS

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
gpr olması yeterlidir; görüntüde programlamacılarıyla alakalıdır ekrana nasıl yansıyacağını programlamacı kafasına göre yapar bence önemli değil önemli olan metali tespit etmesi; ben tespit eder yeşil renk tonuyla belirtirim sen tespit eder çizgilerle belirtirsin. bence önemli olan gerçek jeofizik olması ve jeofizik yöntemler içinde gpr olmasıdır. gpr lerden başkası definecilere yaramaz. bana göre mala ramakta tam definecilere hitab eder cihaz değil bizim işimiz dağda denizde değilki işimize yaramaz bir sürü özelliğe para yatırmaya ne gerek var.

maksim

Engellendi
Yeraltini goruntuledigini savunan her cihaz metal ayrımı yapmaz...yapar diyen yalancidirr sahtekardir....içiniz rahat olsun...cihazi satarken metal ayrımı yapıyor diyen herkez sahtekardir..bu böyle biline...
kaan usta ferman verir gibi yazmışsın, davulcu da tutalım tam olsun belki öğrenirler:227:

Güllübahçe

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ne alaka mala ramak Denizciler için ondan öyle görüntü veriyor be yaaa. Gerçek GPR görüntüsü üstteki.

Kristof34

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Gradyometre kullanıcısı olarak işe yaramıyor demek gerçekten kullanan birisi olarak bana yakışmaz. Gradyometrede sarı kırmızı yeşil renklerle ilgili grafik verisi veriyor. Gradyometre ile define bulamazsınız evet lakin mezar, oda, yapı çok rahatlıkla bulunabilir. Birçok arkeolojik çalışma jeofizik muhendisleri nin ellerinde gradyometre sayesinde gün yüzüne çıkmıştır lakin onlar daha profesyonel kullanırlar cihazı. Bu cihazların kullanımı hayli zordur.

Üst Alt