• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Deepblow 3D Yeraltı Radar Görüntülü Em Dedektör

K

KOTYORA

Guest
Discriminative Magnetometer 3d taranan alandaki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektromanyetik impuls tarama şeklini esas almaktadir. Örnekler arasinda tooprakaltı su havzaları, mağaralar ve fay hatları gibi natural oluşumları yada boru hatları, yeraltı odaları, sandıklar ve benzeri anomalileri sayabiliriz. İki metreye inen bir magnotometre ile beraber on sekiz metre derinliğe kadar yeraltında bulunan kütlelerin yerinin tespit edilmesini sağlayan bir em radara sahiptir.


DEEPBLOW 3D metal dedektör radarları ses uyarıları ile basit metal dedektörleri değildir. Hatta taranan toprakaltından mükemmel 3D grafikler oluşturmak mümkündür. Dolayısı ile emsr-Sensör-Teknolojisi bu dedektör radarlara gizli objeleri tespit etmek için yüksek yeterlilik sağlamaktadır. Boşluk ve Altın dedektör radarı deepblow işlevsellik ve performans açısından tüm muadil ürünlerin üstüne ucuzluğu ile dedektör fiyatları açısından fark oluşturmaktadır. Üç D metal dedektör radarı deepblow , kombine dedektör radarı kategorisindedir. Bu sebeble hazine veya sandık v.b. gömülü metaller algılamak için kullanılabilir , mukabilinde toprakaltında kalmış odaları, mezarları veya diğer toprakaltı boşlukları tespit etmek için kullanılabilir . Deepblow Radar Dedektör ' Yeni Sürümü 'şu özellikleri içerir : Yerinde hızlı tespit için iki kat kayıt sürati - Rahat uzun müddetli kullanım için ağırlık dengesi ve ana ünitenin boyutu azaltılmış olması - Uzun çalışma süresi ve hızlı şarj için yeni hafif küçük dış şarjör. - Parazitsiz metal algılama best audio ses için stereo kulaklıklar - Kolay kullanım için kıvrılabilir sensör kolu - Geo- metal algılama kombine işleyişi ile gömü ve eski mezarların veya gizli değerli hazinelerin veya değerli eski kütleler ararken bütün arkeologlar , boşluk arayanlar için bu hazine avcılık detektör radarı ilginç bir seçenektir . Hazine avcılık dedektör radarı deepblow aşağıdaki hedefler için kullanılabilir: - Tüm boşluk türlerini algılama - Eski mezarların tespiti - Toprakaltı odalarının lokalizasyonu ve dahil metalik objeler - Hazine Avcılığı ( kutu, sandık, vazo gibi hazineleri araştırma ) - Metal algılama (altın , gümüş ,FERROUS,NONFERROUS METALLER ) - Tümülüs ve höyük , Mısır mezarlarında , tarihi mezar odaları tespit - Lahitin lokalizasyonu , reliquary çekmeceler , kriptler , hazine odaları,Kase arayışı - 3D yeraltı haritalama3D RADAR dedektör deepblow gizli hazine, kiliseler crypts veya gizli odalar ,tünelleri tespit için toprakaltında gömülü malzemeleri veya boşluk bulmak için eski bina veya kalıntı dahilinde arama yapmak hedefiyle kullanılabilir .

- © Copyright: Topnotch kayıtlı GEOMEKATRON Ltd. markasına ait modeldir. Bütün ürün isimleri, şirket tanımları, içerik açıklamaları ve resimler uluslararası yasalar ile korumadadır.


 

olgun

Yeni Üye
Katılım
27 Ocak 2013
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Bunlarin fiyatida baya bi vardir kesin...
 

colimaceyn

Yeni Üye
Katılım
5 Kas 2015
Mesajlar
21
Tepkime puanı
10
Puanları
3
Yaş
35
[h=1]Define Dedektoru Deep Blow[/h]
Ürün Kodu:Treasure Detector

KDV Dahil: 5.251,00€
 
Üst