Define cubukları

mezarciBaba

Engellendi
Degerli Arkadaslarım benım cubuklar boslugu yakalıyor sarı yı da cok ıyı yakalıyor Bugun bahcemde bır dolasayım dedım ve bır noktada cubuklar sarı yanı altın vsr olarak gosterdı fakat bu yerın yan tarafında asagı yukarı 1 2 metre yanı yan bahcede hayvancılık yapılmıstı acaba bu hayvan gubresı veya hayvan pıslıgıne cekme olasılıgı nedır aydınlatabılrcek bı arkadas yardımcı olursan sevınırım .. Sımdıden teselkurler ..

LabarNa

Bilgili Üye
Hayvan dışkısını çekmez kardeş
Birde hemen ilk denemende bulduğun boşluğada o çubuklarada fazla güvenme derim bence

mezarciBaba

Engellendi
Bosluga cekmedı altına cektı daha once bu cubukların denemesı yapıldı ben evde kendım de yaptım dıskıya cekmıyorsa problem yok ve aycıcegıne ceker mı mısıra falan onlarda sarı ya

D

deniz_efe

Misafir
Bosluga cekmedı altına cektı daha once bu cubukların denemesı yapıldı ben evde kendım de yaptım dıskıya cekmıyorsa problem yok ve aycıcegıne ceker mı mısıra falan onlarda sarı ya
Şaka mı yapıyorsun, Her sarıya çekiyor mu bu çubuklar yani ?
:D

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
denmesi yapıldı ise niye daha şüpeleniyosun toprağı kaldır bak bu işin çok detayları var çok tecrübe yapmalısın hiç eşip baktınmı mineralida görür görmeme şansı yok toprağın altında 6 metrede mineralize bi taş bile varsa seni yanıltır çok çalıştım böyle taşlara çok zamanında seninde çalışanı istemem boşluğa yönel başkada bişey demem net buluyosa

denizliden20

Yeni Üye
:200:heeee her sarıya çeker.gardaş,daha çubuklara alaymı ediyon.

denizliden20

Yeni Üye
kardeş eğer çubukların dilini iyi bilmez isen çokca kas yaparsın.çubklar hayvan dışkısından etkilenir.lakin smetri ölçüm yapabiliyorsan bu sorunu yüzde elli aşarsın.

Şirvan

Operatör
Ben yılardır kullanırım öyle gübreye hiç çekmedi.cubuk dilinden iyi anlamak lazım yoksa bolca antreman yaparsin gerci yapmadanda öÄ£renemezsim

tncysmn

Aktif Üye
Degerli Arkadaslarım benım cubuklar boslugu yakalıyor sarı yı da cok ıyı yakalıyor Bugun bahcemde bır dolasayım dedım ve bır noktada cubuklar sarı yanı altın vsr olarak gosterdı fakat bu yerın yan tarafında asagı yukarı 1 2 metre yanı yan bahcede hayvancılık yapılmıstı acaba bu hayvan gubresı veya hayvan pıslıgıne cekme olasılıgı nedır aydınlatabılrcek bı arkadas yardımcı olursan sevınırım .. Sımdıden teselkurler ..
hiç gönlünü yorma teZekle falan nasıl olsa boşluğu sarıyı yakalıyosun başka yerlere bak.
temiz yerlerden yakala çubukcu ustam benim :)

Son düzenleme:

mezarciBaba

Engellendi
:D eyvAllah 3 metre Calıstım Ve bugun kapatıım :) Acı Bı Tecrube Oldu :D topraga cekıyoms demekkı calsıyum u yuksek :D :D :D

mezarciBaba

Engellendi
smıle ler cıkamıs sanırımaycıcegı ve mısır alaydı zaten :D ;)