• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Define kazısı

Frt25

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili üstadlar ben bir yerde arastırma yaptım insan iskeletleri çıktı yaklaşık 1,70-1,80 sonra biraz daha ilerledim dümdüz yaklaşık 4 metre uzunluğunda taşa denk geldim baş kısmında kocaman kaya var sonra arastırmaya sonverdik bişey var mıdır sizce?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Renix

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sen kazmamışsındır yapmazsınız siz kanunlara saygılısınızdır köstebektir dahada olmazsa kedidir
kardeşim lütfen kazmak yasak yasak biz sadece yüzeyde işaret ararız emare ararız buluncada ustlarla istişare ederiz emin olursakta iznini alır öle dalarız

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
sen kazmamışsındır yapmazsınız siz kanunlara saygılısınızdır köstebektir dahada olmazsa kedidir
kardeşim lütfen kazmak yasak yasak biz sadece yüzeyde işaret ararız emare ararız buluncada ustlarla istişare ederiz emin olursakta iznini alır öle dalarız
Bence de akıllı telefondan yazdığı için otomatik yazı yazmış telefon abi. Arkadaş kaçak kazı yapmaz kanaatimce :)

Renix

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hayır nasıl olsa diyor bazısı isim yok sahte isim sahte herşey nerden bilecekler ,bulacaklar duman ederler allama:)

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
töbe töbeeee .. insan eline kazma kürek alırda mezar kazarmı yafss aip aip .... burada öyle şeyler yapıldığına dair hiç 1 imare belirti iz ve işaret görmedim ....

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
devlete kanunlara nizamlara saygılı kolluk kuvvetlerine riayet edip emir ve yasaklara uyan kişileriz .... eğerki şüphelendiğimiz yerler var ise ,,,,,, kazı ruhsatı çıkartıp ,,öyle işlem yapılır

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
kurallara uyalım uymayanları ...uymayanları ne yapacaktık ?

Pscyhe

Engellendi
Simdi kinuya soyle baslayalim..bi yere islem yaptin 1.80 de insan iskeletleri cikti mesela buraya neye gore nicin islem yaptiniz caniniz sikildida bir anda spor yapayim mi dediniz.hadi onuda anladim sonradan neden devam ettiniz o tasi nasi buldunuz bulduysaniz keske fotolasaniz guzelcene bizde gorsek baksak ne desek sorulariniza cevap verebilseydik..simdilik anlattiklariniza istinaden ne desek bos olur..neden diyeceksiniz mezar buldunuz bisey cikmadi diyecem kaya demissiniz devam edin desem olmaz demesem olmaz o kayanin ne oldugu neye benzedigini gormemiz lazim bir amac icin oraya konmussa devam edin diyelim yoksa bosuna emek ve zaman kaybi yapacaksiniz galiba.

timur964

konularim
Süper Moderatör
8 yorum yapılmış hiç cevap gelmemiş konu sahibinden sponsor yok diyeyim

fatih7979

Super Moderator
Süper Moderatör
mesajınız duzenlenmıstır yapılan arastırmada 4mlık kaya duz bır taş ise kapak olma ıhtımali var dıgerıyle

A-R-E-S

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Adam kazmis iskelet ckmis snra tas ckmis ilerliymi diyo ben yuklenmenizin sebebini anlayamadim suanda?
Kulak dolgunlugunuzun olmadigi kelimeleri kullandigini dusunmuyorum arkadasin .

Frt25

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kapak olma ihtimali var demişsiniz nabıyım araştırmaya değermi?