Define Sohbeti İpuçları

Koray Kor

Admin
Administrator
Katılım
9 May 2017
Mesajlar
558
Tepkime puanı
902
Puanları
11
Merhaba,,

Kişisel Bilgiler; E-posta adresinizi, telefonunuzu veya diğer kişisel bilgilerinizi hiçbir zaman bu yada farklı toplulukta paylaşmayın. Yayınlanan içeriğin, arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini gibi bir başkası tarafından kötüye kullanılabileceğini unutmayın. Bizim için değerlisiniz, bu nedenle güvenliğinizi, emniyetinizi ve gizliliğinizi sağlamak istiyoruz.

Define sohbeti şartlar ve Koşulları uyarınca, e-mail, ip ve diğer hesap verileri hakkındaki bilgilerin yayınlanmasına izin verilmediğini lütfen unutmayın. Bu bilgileri içeren yayınlar silinecektir.

Bu etkili topluluğu, araştırma yapmanız ve buradan bilgi edinmeniz için oluşturduk. Topluluğu bu amaçla kullanın ve daha da başarılı bir Define Sohbeti üyesi olun.

Topluluğun temiz, kullanıcı dostu ve güvenli kalmasını sağlama çabalarımızın bir gereği olarak herhangi bir noktada bu kuralları revize etme hakkımızı saklı tutuyoruz.

İyi Dileklerimle.

YÖNETİM
 

Koray Kor

Admin
Administrator
Katılım
9 May 2017
Mesajlar
558
Tepkime puanı
902
Puanları
11
Spam'ları Bildirin

Define sohbeti çeşitli kullanıcılardan oluşan bir gruptur. Grup, formel bir yönetime ihtiyaç duymadan, güvenli ve üretken bir topluluğu doğal bir şekilde ortaya çıkarır. Bu topluluğu spam'den korumak için hepimiz sorumluluk alalım.

Üye Nasıl Destek olur ?

Sitenin temel kurallardan birini ihlal eden diğer her türlü yayını fark ederseniz, lütfen bize bildirin. Her bir yayının sol alt köşesindeki "mesajı şikayet et" düğmesini tıklayıp gelen sayfaya şikayeti bildirip 'şikayeti Gönder' dügmesine basarak kötüye kullanımı bize bildirebilirsiniz. spam sayısını minimumda tutmak istiyoruz. Bunu mümkün kılmak için bizimle işbirliği yapmanızı rica ederiz.

Spam Olmayan.

Define Sohbeti ile ilgili işleyiş memnuniyetsizliği belirten mesajlara izin verilir. saldırı amaçlı yapılmadığı sürece eleştiri yapılabilir.

İyi Dileklerimle

Yönetim.
 

Koray Kor

Admin
Administrator
Katılım
9 May 2017
Mesajlar
558
Tepkime puanı
902
Puanları
11
Yayınla ilgili ipuçları

Merhaba,,

Yeni yayın oluşturacak arkadaşlarımız öncelikle üslubunuz kendine has olsun. Düşüncelerinizi açıklamaktan çekinmeyin.

Define sohbeti üyeleriyle kafanızdan geçen tüm sorulara yanıt arayın, Ne kadar çok yeni yayın oluşturur veya başka yayınlara cevaplar verirseniz, saygınlığınız daha çok artar ve profesyonel profiliniz daha güçlü olur.

Yeni yayın oluştururken öncelikle iyi bir başlık seçin, Yayınınızın konusunu başlığında özetlerseniz, yayınınızın bir cevap veya yorum alma olasılığı daha yüksek olur. Buna ek olarak İçeriğinize fotoğraflar, videolar, sunumlar ve belgeler ekleyin. Bu şekilde yayınınıza olan ilgi artacaktır.

Yazım ve dilbilgisi konusuna dikkat edin, Elinizden gelenin en iyisini yapın. Hepimiz hata yaparız. burada biz editör yada rehber değiliz, Ancak, diğer kullanıcıların sorunuzu daha iyi anlamak için biraz hassaz olalım. her ne şekilde olursa olsun yaptığınız imla hataları yüzünden eleştirilmeyeceksiniz gerektiğinde yönetim bariz hataları düzeltecektir.

Sinirlerinize hakim olun

Zaman zaman hepimizin keyfi kaçar. Lütfen metnin tamamında BÜYÜK HARF kullanmayın. BU BAĞIRMAKLA AYNI ŞEYDİR. Cevap almak istiyorsanız, kendinizi kontrol etmeye çalışın. Beğenmediğiniz cevaplara sert dönüşler yapmayın, sabırlı olun çok fazla olmamak kaydıyla kendi konunuza cevap yazarak güncel tutun.

İyi dileklerimle.

YÖNETİM.
 
Üst