Değerli bilgileriniz gerekli yerle alakalı

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili kardeşim tek fotoyada yorum yapılır lakin net bir şeyler söyler ise . Şimdi sana ne anlatılabilirki... Nedir burası çevresinde başka neler var yanında yaşlı ağaçlar var mı Biraz konuyu aç bakalım ve başka resimler yokmu çevresi ile beraber

Beco

Yeni Üye
Hocam yerin geçmişi gördüğünüz yer eski ermeni değirmeni duvarı derede kalıyor burası önünde boğa kafası gibi bi görüntü var yükün altında kalmış gibi ama videoyu atamadım aslında daha iyi bir yorum almak için videoyu mu atmam gerekir

Beco

Yeni Üye
Eski ermeni değirmeni duvarı burası değirmenden eser yok duvarı duruyor hala fakat boğa kafası gibi bir görüntü var videoyu atamadım burdan

Beco

Yeni Üye
Hikayesi eski ermeni değirmeni olması hocam da ben boğa kafası gibi gördüm bu akarı videoyu atmaya çalışıyorum da

karakartal88

Aktif Üye
Boga guc kuvvet kudret demektir.anlayana çok güzel araştirma yapmak ve tespit gerekir . Gördüğüm kadariyla.kolay gelsin

Beco

Yeni Üye
Video atılıyorsa atıyım sayfaya atamadım bi türlü yer eski ermeni değirmeni yeri

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hikayesi eski ermeni değirmeni olması hocam da ben boğa kafası gibi gördüm bu akarı videoyu atmaya çalışıyorum da
Videoyu youtube yukle sonra buraya linkini at kardedsim. Selametle. Yalniz yer guzel sanki ininden cikip su iciyor. Muhtemelen ne varsa orulu tasin oradan arkaya dogru olmali, tam selalenin oradan.

Beco

Yeni Üye
Sağolasın hocam araştırıyorum ki benim gördüğüm gibi mi hayal gücümmü die baştan bilgi edinmek istiyorum