değerli ustalar acil yardım

TAGUDAR

Yeni Üye
Bir azizin haçı diye hatırlıyorum define işaretinden çok bir mezhep bağlı bulunulan patrikanenin simgesidir hocam hemen karıştırıp detaylı bilgiyi sizle paylaşacağım.

x5alp

Yeni Üye
Hocam sizden haber bekliyorum

TAGUDAR

Yeni Üye
[FONT=&quot]Merdiven haçı denilen bu haçta genelde haçın sembolünün olduğu duvara sırt vererek gördüğümüz manzaradan anlam çıkarmaya çalışırız. Genelde değişik bir yapı, bir taş, bir işaret veya sembolü işaret eder. Definenin istikametini de bildirir. 3, 7, 10 adım gibi adımları deneyerek araştırma yapmalıyız. diyor definesohbeti.com işaretler kısmında. [/FONT]

TAGUDAR

Yeni Üye
Yine başka bir açıklama ise kişisel kullanımı ifade eder umut aşk inanç anlamında kullanılmıştır diyor.[h=1][/h]

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Dönem soygunu yemiş olabilir

x5alp

Yeni Üye
Teşekkürler hocam burda makina ile alan tarama iş görürmü sizce ?

x5alp

Yeni Üye
Yinede kurcalamakta fayda var hocam ne kaybederiz sanki

Mushap

Editör
Kardes merakimdan soruyorum tas dikey bir yerdemi yoksa yerdemi duruyor telefondan cozemedim piramit gibi dedigin isaretin nerede altta mi yoksa usttemi oldugunu sen altta yazmissin o yuzden sordum.

TAGUDAR

Yeni Üye
Daha önce böyle bir konunun takibini yapmıştım çözüme kavuşmadı diye hatırlıyorum lakin işaret sabit ve kapalı bir alandaydı. Bu örnekte de işaret kapalı alanda ve mükemmel bir işçilik söz konusu basite almadan gerekli ar-ge yapılıp güvenlik tedbiri almadan denemeyin bile canınız her şeyden önemli öncelikle bunu unutmayın. Ustalarımız gördüklerinde yorum yapacaklardır sizden ricam çevre fotoğrafları ve bildiğiniz gözlemlediğiniz bilglileri üyelerle paylaşınız unutmayın tek başına bir fotoğrafa bakıp kimse sonucu kestiremez inşallah nasibinize kavuşursunuz

TAGUDAR

Yeni Üye
Yinede kurcalamakta fayda var hocam ne kaybederiz sanki
Hocam önceki mesajımda da belirttim böyle bir işaretin çevresinde tedbirsiz ve alelade bir şekilde çalışma yapmaya çalışmak tabuta rövaşata atmakla aynı şey. Siz böyle bir emare bırakıp elini kolunu sallayarak milletin almasına göz yumacak birini tanıyor musunuz ?