Değerli ustalarım acil yorumlarınızı bekliyorum

mkdd

Yeni Üye
Gecen gün makine ile tespit yaptığımız yerde çalışma yaparken her bir metrede buyuk murç izi olan taşlar çıkarttık en son taşı kaldırırken oksit kokusu çıkmaya başladı taşı kaldırdıkdan sonra 40 cm altında diğerlerinden daha ufak bir taş çıktı tekrar makineyi tuttuğumuz zaman makineden hiçbir tepki alamadık bundan öncede ilk bir metre calışıldıkdan sonra kemikler falan cıktı sizce buraya devam etmelimiyiz yardımcı olursanız sevinirim ayrıca makine oksiti çekermi

mkdd

Yeni Üye
Coin master GT dedektör kullanıyorum bu dedektörede ne kadar güven olur

poseidon2023

Uzman
bu dedektör ile tek para bulursun tutugunda mezardaki üç paraya ötmüş olmalı sizde toprak ile dışarı attınız onları zaten

üsteki mezar bekci piç mezar sahte mezar tabir edilen olmalı her metrede murç izi diyon bunlar güzel en vare resim varsa yükle bakalım arazi de dahil

cubuk ile boşluk tespiti yap sonra devam et

poseidon2023

Uzman
yazınca cevap verince ismi yazmıyon sorun deyil sagda beyen yeri var oraya tıkla yazdıgını bileyim

bu işaretler oda mahsen işareti yola devam derim

mkdd

Yeni Üye
Ortalama kaç metre sonra bu mahsene ulaşabiliriz suan yol seviyesine hemen hemen indik sayılır zaten çalışma yaptığım yer ufak bir tepecik gibi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Burada elindeki dedektör işe yaramaz ustam.
Çıkana atılana tutarsınız.

Burayı çubukla kontrol etmenizde/ettirmenizde yarar var.
Kolay Gelsin.

poseidon2023

Uzman
senin azından cıbbızla laf alıyoruz kacıcıya soruyorum kaç metredesin diye cevap yok sen bana bilgi verki bende sana yol göstereyim

mkdd

Yeni Üye
Suan iki ikibucuk metre indik aşağıya ama cok geniş gitmiyoruz çıkan taşların altından devam ediyoruz.Toprakda cok yumuşak rahatca calışılıyor

poseidon2023

Uzman
ufak bir tepecik dedin tümülüs gibi olmalı toprak seviyesinden sonra en az dört metre calıştıgın yer dar ona göre genişlet

mkdd

Yeni Üye
Son düzenleme: