değerli ustalarım yardımcı olabilirmisiniz

Azimcesaret

Yeni Üye
bayadır aklımda annemin bildiği yerler var uzun zaman önce hep rüyalarıma giriyordu define ile ilgili olaylar son 2 haftadırda devamlı takip ediyorum videolar izliyorum siz değerli ustalarımın yorumlarına bakıyorum başlamak istiyorum allah izin verirse hiç bir tecrübem yok nette çok farklı alan tarama aletleri var bayadır bu siteyi takip ediyorum yorumları güzel fakat cesaret edip alamadım bana uygun şuanda bu arama çubuğu var bilgisi olan varmıdır videosu var bana mantıklı geldi diğer çubukları kullanamayabilririm siz değerli ustalarımdan bana yardımcı olabilecek varmıdır almama değermi tecrübesizim videolarda mevcut
https://www.bukalemunalantarama.com/bukalemun-alan-tarama-bukalemun-1

Ngdl51

Editör
Hos geldin kardesim

Ngdl51

Editör
Ne tur bi yer ariyacaksin

Azimcesaret

Yeni Üye
yayla alanı annemler küçükken afedersiniz hayvan otlatıyorlarmış dağın altında teyzem çok küçükmüş anlatmış ayağına küp takılmış ama bırakıp gitmiş annemin anlatımları daha öncede bi kaç kişi bulmuş 10 yıl önce yerimiz var orda ekmeye gittik yeni bileklik almıştım ekme yaparken düştü bulamadım toprağa karıştı gitti eger aleti alırsam ilk önce onda denemeyi düşünüyorum videolar baasit gibi gözüyor ama emin olamadım 1400 tl azda para değil sizler bilgi verirseniz okey verirseniz almayı düşünüyorum bi şekilde

Ngdl51

Editör
Kardesim bosluk bulma ve alan tarama cihazlari bolumu var forumda orayi iyice bi oku derim sana

Azimcesaret

Yeni Üye
sağolun videolardan bakıyorum sadece bu alet işe yararmı videosunda gözüne ne koyuyorsan ona gidiyor boşlukta buluyor ama emin olamadım

Ngdl51

Editör
Oyle cubuklara bosuna para verme parana yazik olur

Ngdl51

Editör
Cubuk isi cok tecrube ve emek isteyen bi is ustalarimin sayfalar dolusu anlatimlari var formda

Ngdl51

Editör
Bosluk mezar mahzen tarzi biseyler bakacaksan kendi cubugunu kendin yap

Azimcesaret

Yeni Üye
doğrudur bu tekli çubuk gibi değil onları kullanamayabilriim zor bir iş ama bu tek dönüyor olduğu yerde 800 mt alan tarıyormuş ve satıcının yorumlarına baktım çok güzel yorumları var

Azimcesaret

Yeni Üye
yok mezar mahzen aramayacğım

Son düzenleme: