degisik bi mevzu kayalar ve toprak yapisi farkli

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ekli dosyayı görüntüle 251752

Kepçeyle define arayan 6 kişiye suçüstü
Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde izinsiz, kepçeyle define kazısı yaptığı iddia edilen 6 kişi jandarma tarafından gözaltına alındı.

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde izinsiz, kepçeyle define kazısı yaptığı iddia edilen 6 kişi Jandarma tarafından gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, Malkara ilçesi nüfusuna kayıtlı S.Y, R.A., S.G., ve N.M., Keşan nüfusuna kayıtlı İ.Ü. ile S.Ş., Kavakçeşme Mahallesi Kocatepe mevkisinde kepçe ile define kazısı yaparken Malkara İlçe Jandarma ekipleri tarafından yapılan baskınla yakalandı.
Karakoldaki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler S.Y, R.A.,S.G.,N.M., İ.Ü. ve S.Ş. adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, kaçak define aramasında kullanılan kepçe ve kepçeyi taşıyan kamyona el konularak, yediemine kaldırıldı.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor. - .
jeolog ustam bu cikan buyuk muntazam ve benzer kayalar bu toprga ait gozukmuyor.sizce disardan getirtilip bir yapi yada kapatma amacli kullanilmis olabilirmi

ragıp

Uzman
24.07.2019 günü Çanakkale ili Lapseki ilçesi Karamusalar köyünde, öğlen saatlerinde izinsiz kazı ihbarı alan jandarma ekipleri hareket geçti. Kazı yapılan yere şok baskın yapan jandarma, M.Ö., A.G., H.A., H.K., ve A.A. isimli şahısları izinsiz kazı yapımında kullandıkları 1 adet jenaratör, 1 adet kırıcı, 2 adet kazma, 1 adet 50 metre seyyar kablo, 2 adet altın aramada kullanılan bakır boru, 30m halat 5 adet aydınlatma lambası ve 1 adet kürek ile birlikte suçüstü yakaladı. Lapseki Cumhuriyet Savcısının talimatıyla ele geçen malzemelere el konulurken, yakalanan şüpheliler gözaltına alındı
bazen şaşırıyorum. söz konusu köye gitmem için bana para verseler, aracımı oraya sürmem
lapsekinin, denizden, içeriye doğru en son köy
gitmedim, görmedim. neresiymiş diye haritadan baktım hepsi o
bakır boru ile tesbit ettikleri boşluğu açmak için, yapılan bir çalışma ve sonrası

yorumsuz

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ekli dosyayı görüntüle 251752

Kepçeyle define arayan 6 kişiye suçüstü
Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde izinsiz, kepçeyle define kazısı yaptığı iddia edilen 6 kişi jandarma tarafından gözaltına alındı.

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde izinsiz, kepçeyle define kazısı yaptığı iddia edilen 6 kişi Jandarma tarafından gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, Malkara ilçesi nüfusuna kayıtlı S.Y, R.A., S.G., ve N.M., Keşan nüfusuna kayıtlı İ.Ü. ile S.Ş., Kavakçeşme Mahallesi Kocatepe mevkisinde kepçe ile define kazısı yaparken Malkara İlçe Jandarma ekipleri tarafından yapılan baskınla yakalandı.
Karakoldaki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler S.Y, R.A.,S.G.,N.M., İ.Ü. ve S.Ş. adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, kaçak define aramasında kullanılan kepçe ve kepçeyi taşıyan kamyona el konularak, yediemine kaldırıldı.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor. - .

jeolog ustam bu cikan buyuk muntazam ve benzer kayalar bu toprga ait gozukmuyor.sizce disardan getirtilip bir yapi yada kapatma amacli kullanilmis olabilirmi
Yok bu kayalar bir kapatma icin kullanilmamistir. Dogal yani :)

The Thing

C*
Süper Moderatör
Kepçeyi test ediydiler.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmiyor içimden

jeolog

Co Admin
Co Admin
Bugun bir haber gordum detayina bakmadim tarihi ne zaman hatirlamiyorum sadece haberin basligi ilgimi cekmisti. 2400 yillik 2 adet incil ele gecirildi diye. Inciller Hz. Isa'dan 400 yil daha evveline dayaniyormus :))

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bugun bir haber gordum detayina bakmadim tarihi ne zaman hatirlamiyorum sadece haberin basligi ilgimi cekmisti. 2400 yillik 2 adet incil ele gecirildi diye. Inciller Hz. Isa'dan 400 yil daha evveline dayaniyormus :))
Heee bi utanmadan tv de sosyal medyada beyanat veren kellifelli herifler var.3000 3500 yillik incil vsvs

ragıp

Uzman
:) İsa, doğmadan 400 yıl evvel incil yazılıyor. bu avrupa
bizde ise çocuk doğmadan evvel babasına mektup yazıyor:200:

doğaldır bu tür olaylar olur
yeterki bu olayları yakalaya bil. :200:

düşünmekten aciz sipikerlerde bunları haber diye
bizlere sunuyorlar.

halimize gülecekmiyiz, ağlayacakmıyız

selametle