• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Delik ve çizgi

Ömer Faruk Uzun

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar selamun aleykum bu işaret hakkında yoruma ihtiyacım var IMG-20190318-WA0001.jpg

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Doğal gibi duruyor. işçilik var mı yakından gören dokunan sensin. Kaya nın konumu nasıl ufak birşeye benziyor.

orcun

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ya işaretler fazlası ile deforme olmuş, yada doğal düşüncesindeyim.

deli firat

DOĞACI
Moderatör
Oyma doğal değil birazdaha geniş açılı foto ekle sadece işaretle sınırlı olmasın etrafıda göreçek şekilde selametle

Ömer Faruk Uzun

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Bu yakın çekim

Buda o kayanın 30 metre ilerisinde (çizgi 30 cm)

Ömer Faruk Uzun

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Anakaya da o oymadan var bu oymada büyük bir kayada birde sonraki attığım resimde aşağı doğru bi şekil var ve o şekile kadar 18 cm burdan 18 metre gidince karşılıklı birbirine bakan yaklaşık 50-60 cm aralıkta düz yüzeyli kaya var onun resmini de atacağım bu ölçüler tam bu işaretlere denk geliyor

kaynak

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Çizgi 30 cm , şekil 18 cm bunlar sayısal olarak mezara delalet eder, batı yönünde bir emare varmı?

Ibrhm

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bir mezar yerine benziyor resimde alttaki iki kaya arasındaki derin yarığın su akış yönünde bir mt.önüne metal testi yap.

wesli1986

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
_20190405_001007.JPG. Kardeşim çok afedersin çok özür dileyerek söylüyorum bu ****** işaretine çok benziyo yada bana öyle geldi bilmiyorum senden ricam birde isaretledigim yönlere bakarmisin buna karşı bakan ***** işareti varmı kirilmadiysa dik bir kaya olması lazım *****e benzeyen yada ben benzettim bilmiyorum ustalar daha iyi bilir hakkını helel et Allah affetsin

wesli1986

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Birde bu isaretledigim kaya dikmi yataymi yatayda benim dediğim olmaya bilir dikse d doğum işaret olma ihtimali yüksek herşeyi değerlendirmek gerek

wesli1986

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 50 mtr etrafına bir bak bakalım yada baktiysan gözüne çarpan aklına takılan varsa paylaş birşeyler soyliyeyim Can kardeşim

wesli1986

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yani bu işaret kadının mahrem yerine benziyo yakınında birde erkeğin mahrem yerine benzeyen bir işaret varsa ve yakınsa orada birtane mağara var ve bu işaretin parası mağarada dir eğer erkeğin mahrem yerine benzeyen bir işaret yoksa sadece bu işaret varsa yine bir mağara var ama para mağarada gizli farkındaysan bu isarer biraz uzatılmış sarkmış yani mağarada sarkmış olan veya mağarada ilerde incelen daralan bir bölme varsa veya mağarada yukarda sismler sarkıt gibi balon yapan yerler varsa yokla nasipse paran orada dir çok afedersin. Anlatamadım birturlu

R00T

Profesyonel
Kayıtlı Kullanıcı
Biraz uzaktan genel manzara bir foto eklese konu sahibi ortam nedir anlaşılır.Ustalarda rahat analiz etme fırsatı bulurlar diye düşünüyorum.

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Yani bu işaret kadının mahrem yerine benziyo yakınında birde erkeğin mahrem yerine benzeyen bir işaret varsa ve yakınsa orada birtane mağara var ve bu işaretin parası mağarada dir eğer erkeğin mahrem yerine benzeyen bir işaret yoksa sadece bu işaret varsa yine bir mağara var ama para mağarada gizli farkındaysan bu isarer biraz uzatılmış sarkmış yani mağarada sarkmış olan veya mağarada ilerde incelen daralan bir bölme varsa veya mağarada yukarda sismler sarkıt gibi balon yapan yerler varsa yokla nasipse paran orada dir çok afedersin. Anlatamadım birturlu
Usta güzel anlatmissin.organ teksede ciftsede diksede sarkmissada darsada genissede.illede mağaraya sokacam diyon yaani..kahkaha

wesli1986

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Estağfurullah kardeşim benim ben demiyorum da öyle biliniyo illa mağara var deniliyo öyle bir organ varsa mağara var başka birşey aranmamali mezar çıkmıyo böyle oyma isaretlerde ve şekline göre de yorumlaniyi illa tabiki senin dediğin gibi selametle kal