• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Delikli kaya hak.

Bulut38

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

Resimde gördüğünüz taşı yorumlayabilir misiniz.

1. Resim deki taşın altında çıktı.

Saygılarımla

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Merhaba [MENTION=19760]Bulut38[/MENTION] ,
Resimde görülen taşın hikayesi ve dahil olduğu yapi hakkında bilgi vermelisiniz.
Mağara içimi vs ..
Bu şekilde net konuşmak mümkün değil.

Bulut38

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi için teşekkürler [MENTION=14077]kazama[/MENTION] , delikli taş yerin altında kazı çalışmasında 15 metreden çıkmıştır.
Yer tespiti surfer programı ile yapıldı.

Son düzenleme:

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
15 metre dik mi inildi ?
Çıkanlar ören taşına benziyorlar ,ama 15 metre derinde kuyu çevresi veya mezar ve mezarın dramosu ihtimali daha yüksek .Program konusu tartışılır gerçeklik payı olsa bile tam nokta nedir neresidir nasıl bir yapıdır bunu anlamak için resimleri cogaltin daha yüzeysel ve 15 metreye inene kadar süreç içinde karşılaşılan durumlarla birlikte çıkan taş toprak yapısı dahi önemlidir.

Bulut38

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 metre dik mi inildi ?
Çıkanlar ören taşına benziyorlar ,ama 15 metre derinde kuyu çevresi veya mezar ve mezarın dramosu ihtimali daha yüksek .Program konusu tartışılır gerçeklik payı olsa bile tam nokta nedir neresidir nasıl bir yapıdır bunu anlamak için resimleri cogaltin daha yüzeysel ve 15 metreye inene kadar süreç içinde karşılaşılan durumlarla birlikte çıkan taş toprak yapısı dahi önemlidir.
Süreç alttaki konuda anlatıldı.

Yer altı oda mezar hak. | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Kartal kafası ve yılan kafasına benzeyen taşların devamı ne durumda ? Burda iskelet denk geldimi ?
İskelet burayı yapan kölelerin iskeleti .Burda şaşırtmaca olur ve siz o sasirtmacanin icindesiniz diye düşünüyorum görüntülere göre..
Yüzeysel resim lazim ,ilk işlemin başladığı yeri uzaktan görmek gibi.

Bulut38

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kartal kafası ve yılan kafasına benzeyen taşların devamı ne durumda ? Burda iskelet denk geldimi ?
İskelet burayı yapan kölelerin iskeleti .Burda şaşırtmaca olur ve siz o sasirtmacanin icindesiniz diye düşünüyorum görüntülere göre..
Yüzeysel resim lazim ,ilk işlemin başladığı yeri uzaktan görmek gibi.
Herhangi bir iskelet çıkmadı, uzaktan görme imkanımız yok her yer ev ben bahçede çalışıyorum.
Son çıkan taş L şeklindeydi buradan bekleyemiyorum normal yorum yazarken bir deneyim inş.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
[MENTION=19760]Bulut38[/MENTION] kardeşim 15 metrede hala birşey yoksa bir yerde sıkıntı var sen [MENTION=14077]kazama[/MENTION] ustamın dedikleri gibi resimlemelisin kolay gelsin

Bulut38

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Son L taşı konunun resimlerine ekledim