delikli taş ve yarık izleri yardım lütfen

Üfürükçü

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMAG2109.jpgS.a. üstadlar ben böyle bişey görgüm gezerken ilginç geldi.Birşeyler anlatıyo olabilir mi bu kaya deliğe sopa soktum aşşa doğru 70-80 cm iniyor.Alan kayalık bi alan.Teşekkür ederim ilginize şimdiden.

The Thing

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Üfürükçü geniş açıdan fotoların varmı.

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
bir daha gidersen üşenme üzerini temişle diyer işaretleride görelim

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Yakınlarda kasa gibi şeyleri işaret ediyor olabilir.Çevredeki kayalarda araştırma yapılabilir

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
kayayı komple yıkayıp yeniden fotoğraflar mısın sanki başka işaretler de var gibi üzerinde

Üfürükçü

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kar yağdı bu ara gidemiyorum gidince ilk iş hem geniş açıdan hem temizleyip bikaç foto daha atacam inş. saolun

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ukunabilinir fakat daha detayli resimler lazim. Ayrica bolgenin uydu goruntusunude ekleyebilirmisin koordinatlari silerek. isaretlerimizi ordan yapalim. Selametle kal

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Ağa isteye göre işaret balık yılan kuyu tünel V ne istersen var ama tek kare foto rastgele

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Havalandirma yada ruh deligi olabilir derinlik olayida dogruluyor gibi dahada derine gitmesi lazim..tasta belli kanallar iscilik var gibi ama tek foto işi bozmus..daha detayli resimler lazim cebreyi gorelimki neler olabilecegini anlatabilelim..eger bolgeye gidilecekse oncelik bu kayanin cevresinde bosluk degerli tespiti yapilmali

Üfürükçü

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben o kadar anlamıyorum bilgisayardan uydu falan ama gideyim bol bol foto çekecem inş. saol

Üfürükçü

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ruh deliği mi ilk defa duyuyorum belki zamanla deliğin içi dolmuştur pislikle sopa 80 cm falan iniyo. aslında bi foto daha var onu da koyayım aynı kayanın sol üstündeki kısmın yakından fotosu yay gibi duruyodu dikkatimi çekti orasını da çekmiştim.

Üfürükçü

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustad nedir bu havalandırma deliği ruh deliği bilgilendiri misin biraz beni rica etsem